kõik kategooriad
  • 截屏2024-01-13
  • 1
  • 2
  • 中空A-02
  • 中空B-13
  • 截屏2024-01-13
  • 1
  • 2
  • 中空A-02
  • 中空B-13

Topeltjaama puhumisvormimismasin pudelite tünnide jaoks

Lähtekoht:Suzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWZ-BM12D
Certification:CE,ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:75 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

● Sobib 100–5000 ml erineva suurusega käigukastiõlipudelite, määrdeõlipudelite, 200–2000 ml erineva suurusega šampoonipudelite, kehapesupudelite, pesuainepudelite ja muude hügieenitarvete valmistamiseks; 10-liitrised pudelid ja purgipurgid jne.

● Valikuline mitmekihiline koekstrudeerimine.

● Valikuline vaate ribarea süsteem.

● Valige toote suuruse järgi die pea erinev õõnsus.

● Vastavalt erinevale materjalile on valikuline JW-DB ühe jaama hüdrauliline ekraanivahetussüsteem.

● Vastavalt kliendi soovile on valikuline automaatne õhust tühjendamine, vanaraua edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis.

Rakendused

Tehase pindala on 300 aakrit,rohkem kui 1000 töötajat ja 280 tehnilist ja juhtimisttöötajatele; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ningkogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskondsamuti täiustatud töötlemise sihtasutus janormatiivkoostetöökoda. Pakume rohkem kui 1000seab read igal aastal.Kaugtugisüsteem, 24-tunnine võrgutugi protsessile ja programmileuute ja vanade toodete muutmine.85% masina osadest töödeldakse ise, näiteks kruvitoru, stantspea, šabloon, avamis- ja sulgemismehhanism jne, et tagada täielikult kvaliteet jamehaaniliste osade stabiilsus.Umbes 2-30-liitrised puhumisvormimismasinad, vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne kustutamine, võrgus, vanaraua transportimine võrgus, valmistoote transportimine võrgus. Umbes 2-30-liitrised puhumisvormimismasinad, vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne kustutamine, võrgus, vanaraua transportimine võrgus, valmistoote transportimine võrgus.tehnilised nõuded
MUDELÜksusBM12D
Maksimaalne toote mahtL12
Kuiv tsükkelPc / h600*2
Die pea struktuurPidev tüüp
Peamine kruvi läbimõõtmm90
Maksimaalne plastifitseerimisvõime (PE)kg / h160
Sõidu mootorKw45
Õlipumba mootori võimsus(Servo)Kw18.5
KlamberjõudKN120
Tühik tahvli vahelmm240-640
Plaadi suurus W * Hmm450*500
Maks. hallituse suurusmm500*520
Plaadi liikuv insultmm600/650
Stantsipea küttevõimsusKw10
Masina mõõde L * W * Hm4.2 * 3.2 * 3.0
Masina kaalT12
Totaalne võimsusKw90

MärkusÜlaltoodud teave on ainult viitamiseks, tootmisliini saab kujundada vastavalt kliendi soovidele.

konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus teadussaavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 kord, seega ei säästa see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatne aste, tootmine on usaldusväärne ja stabiilne.


5
6
7
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图3
集装箱运输图片 (1)
包装图4
包装图5
集装箱运输图片 (4)
FAQ

Q1: Mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, kasutus- ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad