kõik kategooriad

1000ltr IBC tank/drum Blow Molding Machine

Lähtekoht:SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWZ-BM1000
Certification:CE,ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:120 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

● Suitable for producing 500-1200L drum.

● Valikuline põhjatihend, toote väljutamine, südamikku tõmbavad liikumiselemendid.

● Võtta vastu suure väljundiga väljapressimissüsteem, akumuleeruv stantsipea.

● Hüdrauliline servo juhtimissüsteem.

Rakendused

Tehase pindala on 300 aakrit,üle 1000 töötaja ning 280 tehnilist ja juhtimisalastmentide töötajad; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ningkogenud masina- ja elektriinseneride meeskondsamuti arenenud töötlemise sihtasutus janormatiivne kokkupanekupood. Tarnime üle 1000seab igal aastal jooned.Kaugtugi süsteem, 24-tunnine veebitugi protsessile ja programmileuute ja vanade toodete modifitseerimine.85% machieni osadest töötleme ise, näiteks kruvitünnpea, mall, avamis- ja sulgemismehhanism jne, et täielikult tagada kvaliteet jamehaaniliste osade stabiilsus.Ligikaudu 2–30-liitrised puhumisvormimismasinad vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne väljutamine, liinil, vanametalli edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis. Ligikaudu 2–30-liitrised puhumisvormimismasinad vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne väljutamine, liinil, vanametalli edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis.
tehnilised nõuded
MUDELÜksusBM1000
Maksimaalne toote mahtL1000
Die pea struktuurAkumuleeruv tüüp
Peamine kruvi läbimõõtmm120 / 120
Maksimaalne plastifitseerimisvõime (PE)kg / h550-650
Sõidu mootorKw110 / 110
Akumuleeruv mahtL46
Õlipumba mootori võimsus (servo)Kw45
KlamberjõudKN2000
Tühik tahvli vahelmm1100-2500
Plaadi suurus W * Hmm1600 * 1600
Maks. hallituse suurusmm1400 * 1600
Stantsipea küttevõimsusKw30
Masina mõõde L * W * Hm12 * 10 * 6.8
Masina kaalT53
Totaalne võimsusKw430

MärkusEespool loetletud teave on ainult viide, tootmisliini saab kujundada vastavalt kliendi soovidele.

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
JWELL MASINAD (CHANGZHOU), LTD. on Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd. järjekordne arengustrateegia keskus, mis asub Jiangsu zhongguancuni kõrgtehnoloogia tööstuspargis, Liyangi linnas, Jiangsu provintsis, kõrgtehnoloogia tootja, mis on spetsialiseerunud plastist väljapressimisseadmete uurimisele ja arendamisele. Tehase pindala on 400 aakrit; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskond, samuti arenenud töötlemisfond ja normatiivne monteerimistsehh. Meie ettevõtlikkus on "Tähelepanelik, töö ajal, kiire ja korralik", jätkates uue väljapressimisvälja uurimist. Tere tulemast uute ja vanade klientide juurde, kes külastavad meid uurimiseks, juhendamiseks ja koostööks. Meil on hea meel pakkuda võimsat tuge


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

1. küsimus: mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS