kõik kategooriad

12-liitrine ühe stantsiga topeltjaamaga puhumisvormimismasin pudelite ja tünnide jaoks

Lähtekoht:SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWZ-BM12D
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed: Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:75 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

● Sobib 100 ml-5000 ml erineva suurusega käigukastiõli pudeli, määrdeõli pudeli tootmiseks; 200 ml-2000 ml erineva suurusega šampoonipudel, kehapesupudel, pesuvahendipudelid ja muud hügieenitarbed; 10-liitrised pudelid ja jerrycans jne

● Valikuline mitmekihiline koekstrudeerimine.

● Valikuline vaate ribarea süsteem.

● Valige toote suuruse järgi die pea erinev õõnsus.

● Vastavalt erinevale materjalile on valikuline JW-DB ühe jaama hüdrauliline ekraanivahetussüsteem.

● Vastavalt kliendi soovile on valikuline automaatne õhust tühjendamine, vanaraua edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis.

Rakendused

Tehase pindala on 300 aakrit, üle 1000 töötaja ning 280 tehnilist ja juhtimisalastmentide töötajad; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud masina- ja elektriinseneride meeskond samuti arenenud töötlemise sihtasutus ja normatiivne kokkupanekupood. Tarnime üle 1000 seab igal aastal jooned .Kaugtugi süsteem, 24-tunnine veebitugi protsessile ja programmile uute ja vanade toodete modifitseerimine.85% machieni osadest töötleme ise, näiteks kruvitünn pea, mall, avamis- ja sulgemismehhanism jne, et täielikult tagada kvaliteet ja mehaaniliste osade stabiilsus.Ligikaudu 2–30-liitrised puhumisvormimismasinad vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne väljutamine, liinil, vanametalli edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis. Ligikaudu 2–30-liitrised puhumisvormimismasinad vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne väljutamine, liinil, vanametalli edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis.

 tehnilised nõuded
MUDELÜksusBM12D
Maksimaalne toote mahtL12
Kuiv tsükkelPc / h600 * 2
Die pea struktuur           Pidev tüüp
Peamine kruvi läbimõõtmm90
Maksimaalne plastifitseerimisvõime (PE)kg / h160
Sõidu mootorKw45
Õlipumba mootori võimsus(Servo)Kw18.5
KlamberjõudKN120
Tühik tahvli vahelmm240-640
Plaadi suurus W * Hmm450 * 500
Maks. hallituse suurusmm500 * 520
Plaadi liikuv insultmm600 / 650
Stantsipea küttevõimsusKw10
Masina mõõde L * W * Hm4.2 * 3.2 * 3.0
Masina kaalT12
Totaalne võimsusKw90

Märkus Ülaltoodud teave on ainult viitamiseks, tootmisliini saab kujundada vastavalt kliendi soovidele.

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus uurimistöö saavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 korda, seega ei vähenda see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatiline kraad, tootmine usaldusväärne ja stabiilne.


5
6
7
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
包装 图 4
包装 图 5
集装箱 运输 图片 (4)
KKK

1. küsimus: mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.

KÜSITLUS