kõik kategooriad

230-liitrine puhumisvormimismasin topelt "L" -trummitrummide jaoks

Lähtekoht:SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWZ-BM230
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed: Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:90 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

.Sobib 100-220L kahekordse "L" rõngastrumli tootmiseks.

· Võtta vastu suure väljundiga väljapressimissüsteem, akumuleeruv stantsipea.

· Valikuline hüdrauliline servojuhtimissüsteem.


Rakendused

Tehase pindala on 300 aakrit, üle 1000 töötaja ning 280 tehnilist ja juhtimisalast mentide töötajad; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud masina- ja elektriinseneride meeskond samuti arenenud töötlemise sihtasutus ja normatiivne kokkupanekupood. Tarnime üle 1000 seab igal aastal jooned .Kaugtugi süsteem, 24-tunnine veebitugi protsessile ja programmile uute ja vanade toodete modifitseerimine.85% machieni osadest töötleme ise, näiteks kruvitünn pea, mall, avamis- ja sulgemismehhanism jne, et täielikult tagada kvaliteet ja mehaaniliste osade stabiilsus.Ligikaudu 2–30-liitrised puhumisvormimismasinad vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne väljutamine, liinil, vanametalli edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis. Ligikaudu 2–30-liitrised puhumisvormimismasinad vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne väljutamine, liinil, vanametalli edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis. 


tehnilised nõuded
MUDELÜksusBM230
Maksimaalne toote mahtL230
Kuiv tsükkelPc / h280
Die pea struktuur          Akumuleeruv tüüp
Peamine kruvi läbimõõtmm120
Maksimaalne plastifitseerimisvõime (PE)kg / h350
Sõidu mootorKw132
Akumuleeruv mahtL24
Õlipumba mootori võimsus (servo)Kw37
KlamberjõudKN900
Tühik tahvli vahelmm800-1800
Plaadi suurus W * Hmm1320 * 1600
Maks. hallituse suurusmm1200 * 1800
Stantsipea küttevõimsusKw36
Masina mõõde L * W * Hm8.2 * 3.5 * 5.5
Masina kaalT36
Totaalne võimsusKw230

Märkus Eespool loetletud teave on ainult viide, tootmisliini saab kujundada vastavalt kliendi soovidele.

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
JWELL MASINAD (CHANGZHOU), LTD. on Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd. järjekordne arengustrateegia keskus, mis asub Jiangsu zhongguancuni kõrgtehnoloogia tööstuspargis, Liyangi linnas, Jiangsu provintsis, kõrgtehnoloogia tootja, mis on spetsialiseerunud plastist väljapressimisseadmete uurimisele ja arendamisele. Tehase pindala on 400 aakrit; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskond, samuti arenenud töötlemisfond ja normatiivne monteerimistsehh. Meie ettevõtlikkus on "Tähelepanelik, töö ajal, kiire ja korralik", jätkates uue väljapressimisvälja uurimist. Tere tulemast uute ja vanade klientide juurde, kes külastavad meid uurimiseks, juhendamiseks ja koostööks. Meil on hea meel pakkuda võimsat tuge


1
2
4
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
集装箱 运输 图片 (4)
包装 图 6
KKK

1. küsimus: kuidas saab tellida ja makseid teha?
A1: Kui olete oma nõuded selgeks teinud ja määratud ekstrusiooniliin sobib teile ideaalselt. Saadame teile tehnilised lahendused ja Proforma arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-post on varasemast erinev, siis kuidas peaksime reageerima?
A2: palun ärge saatke makse ja kontrollige meiega enne makse korraldamist (pangaandmed on loetletud igas proforma arves.) 

3. küsimus: kui pikk on tarneaeg?
A3: tavaliselt kulub umbes 1 - 4 kuud tellimuse ettemakse laekumisel erinevatest masinatest.

4. küsimus: mis on teie minimaalne tellimiskogus?
A4: üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooni liine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast meie tulevase ostuplaani tehniliste uuenduste või täiustuste saamiseks.   

KÜSITLUS