kõik kategooriad

2-liitrine ühe stantsiga topeltjaamaga puhumisvormimismasin pudelite jaoks


Lähtekoht:SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWZ-BM02D
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed: Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

● sobib 100ml-2000ml erineva suurusega piimapudeli, sojakastmepudeli, kollase veinipudeli tootmiseks. 200ml-2000ml erineva suurusega šampoonipudel, kehapesupudel, pesuvahendi pudelid ja muud hügieenitarbed jne.

● Valikuline pärliga läikekihiga koekstrudeerimissüsteem

● Vastavalt toote suurusele. Valige stantsipea teine ​​õõnsus

● Vastavalt erinevale materjalile on valikuline JW-DB ühe jaama hüdrauliline ekraanivahetussüsteem

● Vastavalt kliendi soovile. Valikuline automaatne õhust tühjendamine, vanaraua edastamine liinil, valmistoote edastamine võrgus ja teised.

Rakendused

Tehase pindala on 300 aakrit, üle 1000 töötaja ning 280 tehnilist ja juhtimisalastmentide töötajad; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud masina- ja elektriinseneride meeskond samuti arenenud töötlemise sihtasutus ja normatiivne kokkupanekupood. Tarnime üle 1000 seab igal aastal jooned .Kaugtugi süsteem, 24-tunnine veebitugi protsessile ja programmile uute ja vanade toodete modifitseerimine.85% machieni osadest töötleme ise, näiteks kruvitünn pea, mall, avamis- ja sulgemismehhanism jne, et täielikult tagada kvaliteet ja mehaaniliste osade stabiilsus.Ligikaudu 2–30-liitrised puhumisvormimismasinad vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne väljutamine, liinil, vanametalli edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis. Ligikaudu 2–30-liitrised puhumisvormimismasinad vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne väljutamine, liinil, vanametalli edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis.

 


tehnilised nõuded
MudelÜksusBM02D
Maksimaalne toote mahtL2
Kuiv tsükkelPc / h900 * 2
Die pea struktuurPidev tüüp
Peamine kruvi läbimõõtmm65
Maksimaalne plastifitseerimisvõime (PE)kg / h70
Sõidu mootorKw22
Õlipumba mootori võimsus(Servo)Kw11
KlamberjõudKN40
Tühik tahvli vahelmm138-368
Plaadi suurus W * Hmm286 * 330
Maks. hallituse suurusmm300 * 350
Plaadi liikuv insultmm420
Stantsipea küttevõimsusKw6
Masina mõõde L * W * Hm3.0 * 1.9 * 2.4
Masina kaalT5
Totaalne võimsusKw45

Märkus Ülaltoodud teave on ainult viitamiseks, tootmisliini saab kujundada vastavalt kliendi soovidele.

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus uurimistöö saavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 korda, seega ei vähenda see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatiline kraad, tootmine usaldusväärne ja stabiilne.


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
Küsimused ja vastused

1. küsimus: mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS