kõik kategooriad

30litre Blow Molding Machine for car urea /tool box/ logistic insulation barrels

Lähtekoht:SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWZ-BM30
Certification:CE,ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:75 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

Suitable for producing different kinds of car urea box, tool box, 

automotive seat, auto air duct, auto flow board, bumper and
car spoilers,logistika insulation barrels.

● Võtta vastu suure väljundiga väljapressimissüsteem, akumuleeruv stantsipea.

● Valikuline vaate ribarea süsteem.

● Valikuline hüdrauliline servojuhtimissüsteem.

Rakendused

Tehase pindala on 300 aakrit,üle 1000 töötaja ning 280 tehnilist ja juhtimisalastmentide töötajad; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ningkogenud masina- ja elektriinseneride meeskondsamuti arenenud töötlemise sihtasutus janormatiivne kokkupanekupood. Tarnime üle 1000seab igal aastal jooned.Kaugtugi süsteem, 24-tunnine veebitugi protsessile ja programmileuute ja vanade toodete modifitseerimine.85% machieni osadest töötleme ise, näiteks kruvitünnpea, mall, avamis- ja sulgemismehhanism jne, et täielikult tagada kvaliteet jamehaaniliste osade stabiilsus.Ligikaudu 2–30-liitrised puhumisvormimismasinad vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne väljutamine, liinil, vanametalli edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis. Ligikaudu 2–30-liitrised puhumisvormimismasinad vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne väljutamine, liinil, vanametalli edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis.


tehnilised nõuded
MUDELÜksusBM30
Maksimaalne toote mahtL30
Kuiv tsükkelPc / h600
Die pea struktuurAkumuleeruv tüüp
Peamine kruvi läbimõõtmm80
Maksimaalne plastifitseerimisvõime (PE)kg / h120
Sõidu mootorKw37
Akumuleeruv mahtL5.2
Õlipumba mootori võimsus(Servo)Kw22
KlamberjõudKN280
Tühik tahvli vahelmm400-900
Plaadi suurus W * Hmm740 * 740
Maks. hallituse suurusmm550 * 650
Stantsipea küttevõimsusKw20
Masina mõõde L * W * Hm4.3 * 2.2 * 3.5
Masina kaalT12
Totaalne võimsusKw95

MärkusEespool loetletud teave on ainult viide, tootmisliini saab kujundada vastavalt kliendi soovidele.

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
JWELL MASINAD (CHANGZHOU), LTD. on Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd. järjekordne arengustrateegia keskus, mis asub Jiangsu zhongguancuni kõrgtehnoloogia tööstuspargis, Liyangi linnas, Jiangsu provintsis, kõrgtehnoloogia tootja, mis on spetsialiseerunud plastist väljapressimisseadmete uurimisele ja arendamisele. Tehase pindala on 400 aakrit; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskond, samuti arenenud töötlemisfond ja normatiivne monteerimistsehh. Meie ettevõtlikkus on "Tähelepanelik, töö ajal, kiire ja korralik", jätkates uue väljapressimisvälja uurimist. Tere tulemast uute ja vanade klientide juurde, kes külastavad meid uurimiseks, juhendamiseks ja koostööks. Meil on hea meel pakkuda võimsat tuge


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

1. küsimus: mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS