kõik kategooriad
 • löök1
 • 设备照片
 • 制品1
 • 制品2
 • 中空B-13
 • 截屏2024-01-13
 • löök1
 • 设备照片
 • 制品1
 • 制品2
 • 中空B-13
 • 截屏2024-01-13

5-liitrine ühe stantsiga topeltjaama puhumisvormimismasin pudelite jaoks

Lähtekoht:Suzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWZ-BM05D
Certification:CE,ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

● sobib 100ml-5000ml erineva suurusega käigukastiõlipudeli, määrdeõlipudeli tootmiseks; 200ml-2000ml erineva suurusega šampoonipudel, kehapesupudel, pesuvahendi pudelid ja muud hügieenitarbed jne.

● Valikuline mitmekihiline koekstrudeerimine.

● Valikuline vaate ribarea süsteem.

● Valige toote suuruse järgi die pea erinev õõnsus.

● Vastavalt erinevale materjalile on valikuline JW-DB ühe jaama hüdrauliline ekraanivahetussüsteem.

● Vastavalt kliendi soovile on valikuline automaatne õhust tühjendamine, vanaraua edastamine liinil, valmistoote edastamine veebis.

Rakendused

Tehase pindala on 300 aakrit,rohkem kui 1000 töötajat ja 280 tehnilist ja juhtimisttöötajatele; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ningkogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskondsamuti täiustatud töötlemise sihtasutus janormatiivkoostetöökoda. Pakume rohkem kui 1000seab read igal aastal.Kaugtugisüsteem, 24-tunnine võrgutugi protsessile ja programmileuute ja vanade toodete muutmine.85% masina osadest töödeldakse ise, näiteks kruvitoru, stantspea, šabloon, avamis- ja sulgemismehhanism jne, et tagada täielikult kvaliteet jamehaaniliste osade stabiilsus.Umbes 2-30-liitrised puhumisvormimismasinad, vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne kustutamine, võrgus, vanaraua transportimine võrgus, valmistoote transportimine võrgus. Umbes 2-30-liitrised puhumisvormimismasinad, vastavalt kliendi soovile, valikuline automaatne kustutamine, võrgus, vanaraua transportimine võrgus, valmistoote transportimine võrgus.
tehnilised nõuded
MUDELÜksusBM05D
Maksimaalne toote mahtL5
Kuiv tsükkelPc / h700*2
Die pea struktuurPidev tüüp
Peamine kruvi läbimõõtmm75
Maksimaalne plastifitseerimisvõime (PE)kg / h90
Sõidu mootorKw30
Õlipumba mootori võimsus (servo)Kw15
KlamberjõudKN70
Tühik tahvli vahelmm150-510
Plaadi suurus W * Hmm400*400
Maks. hallituse suurusmm410*400
Plaadi liikuv insultmm450/520
Stantsipea küttevõimsusKw7.5
Masina mõõde L * W * Hm3.7 * 3.1 * 2.7
Masina kaalT8.5
Totaalne võimsusKw60

MärkusÜlaltoodud teave on ainult viitamiseks, tootmisliini saab kujundada vastavalt kliendi soovidele.

konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
JWELL MACHINERY (CHANGZHOU) CO., LTD. on veel üks Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd. arendusstrateegia keskus, mis asub Jiangsu zhongguancuni kõrgtehnoloogilises tööstuspargis, Liyangi linnas, Jiangsu provintsis. Kõrgtehnoloogiline tootja on spetsialiseerunud plasti ekstrusiooniseadmete uurimisele ja arendamisele. Tehase pindala on 400 aakrit; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskond, samuti täiustatud töötlemise sihtasutus ja normatiivne montaažitöökoda. Meie ettevõtlikkus on "tähelepanelik, kiire, kiire ja korrapärane", jätkates uute ekstrusiooniväljade uurimist. Enamasti on teretulnud uued ja vanad kliendid, kes külastavad meid uurimise, juhendamise ja koostöö saamiseks. Meil on hea meel pakkuda võimsat tuge


1
2
4
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
集装箱运输图片 (1)
集装箱运输图片 (4)
包装图6
FAQ

K1. Kuidas saan tellida ja makseid teha?
A1: kui teie nõuded on selged ja kindlaksmääratud ekstrusiooniliin on teie jaoks ideaalne. Saadame Teile tehnilised lahendused ja Proforma Arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC, nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-posti aadress on varasemast erinev, kuidas peaksime reageerima?
V2: Ära saatke makset ja kontrollige enne makse korraldamist meiega uuesti (pangaandmed on loetletud igal eelarve arvel.)

Q3: Kui pikk on tarnekuupäev?
A3: Tavaliselt kulub tellimuse ettemaksu laekumisel sõltuvalt erinevatest masinatest umbes 1–4 kuud.

Q4: Mis on teie minimaalne tellimuse kogus?
A4:  Üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooniliine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast võtke meiega ühendust tehniliste uuenduste või tulevase ostuplaani täiustamiseks.

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad