kõik kategooriad
  • BCF1
  • BCF1

Jwell BCF vaibaketrusliin

Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:BCF
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Kirjeldus

Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:BCF
Certification:CE, ISO
pilt

Kasutades toorainena PA6, PET-i ja PP-d, võtab masin BCF-lõnga tootmiseks üheetapilise ketramise, joonistamise ja deformatsiooniprotsessi; PP toorainele saab lisada ringlussevõetud materjale, vähendada kulusid ja PET-i toorainet saab kasutada 100% pudelihelvestes. 

Kasutades ketramise, joonistamise, kerimise ja muude modulaarsete seadmete kombinatsiooni, saab toota ühevärvilist vaibalõnga; kaaluvärvide sobitamise süsteemi kasutuselevõtt, et tagada algse lõnga värvi ühtlustamine. 

Kasutatakse uut kruvi, tünni, spetsiaalset protsessi disaini, mis sobib erinevate polümeeride tootmiseks. 

Spetsiaalselt välja töötatud laiendatud tsentrifuugimispaketti kasutatakse pöörleva sulandi ühtlase jaotumise ja sujuva voolamise tagamiseks. 

BCF-lõnga stabiilsuse parandamiseks kasutatakse spetsiaalset pöörlevat laiendatud osa. 

Spetsiaalselt välja töötatud monomeeride imemissüsteem võib eraldada oligomeeri ja laktaami. 

Uut tüüpi düüsi tüüpi vahetusseade ja optimeeritud jahutustrummel koordineerimise vahel, et tagada lokkide suurepärane vormimine. 

Kuumad kullad kasutavad sünkroonmootorit, kõrgsageduskütet, imporditud temperatuuri reguleerimise saatjat, et tagada kuuma kullaga sama temperatuur. 

Automaatse kerimissüsteemiga on lõnga pinge konstantne, hea ülekande korral on lõnga kuju suurepärane.

Rakendused

Peamised tehnilised parameetrid

Tekstiili ulatus: 600d-3600d;

Mehaaniline kiirus: 2800m/min

Kaugus: 1700 mm

Peade arv: 2/3

Ketra läbimõõt: 120mm 150mm

Komponendi vorm:. Ülemine või alumine

Jahutusvihu jahutusrežiim: külgpuhumine

Kuuma rulli läbimõõt: φ220 mm

Laienemisdeformaator: hõõrdlaba või labadeta deformaator

Jahutustrummel: φ400mm, φ420mm

Mähispea: automaatse lüliti mähispea
tehnilised nõuded

Meie peamised tooted hõlmavad järgmist:

Polyester POY, FDY, TCS ja Spandex keemilise kiu ketrusmasinate projekteerimine ja tootmine;

JW seeria: polüester, polüpropüleen ja polüamiid POY, FDY ja tööstusliku lõnga keemilise kiu ketrusmasin, PA6, PET komposiitketrusmasin;

JW1260,JWA1260,JWA1380,JWA1500,JWA1680,JWA1800 seeria põiknuki tüüp Automaatkerimisseadmed ja JWAR1500,- JWAR1680,JWAR1800 seeria birootortüüp Automaatkerimisseadmed;

JWM20-200 seeria keemiliste kiudude kruviekstruuder.


konkurentsieelise

Jõudlus ja eelis: saame pakkuda otseketrusmasinate võtmed kätte projekti

JWELL fiber Machinery Co., Ltd (Suzhou) on JWELL GROUPi alla kuuluv oluline arengustrateegia keskus ja tootmiskelder. See asub Chengxiangi tööstuspiirkonnas,Taicang, Suzhou linn, 30 minuti kaugusel Shanghai Hongqiao lennujaamast. Selle pindala on 20 hektarit ja töökoja pindala on 120000 1000 ruutmeetrit, mis on varustatud CNC-masinate ja standardiseeritud montaažitöökojaga. Rohkem kui XNUMX töötajat, kellel on kvaliteetne projekteerimine ja teadus- ja arendusmeeskond ning kogenud mehaaniliste ja elektriliste kasutuselevõtu inseneride meeskond. Aastatepikkuse keemiakiutööstuse kogemusega Shanghai Jwell pühendub keemiliste kiudude projektide ja seadmete tootmisele. Masinat on müüdud paljudes riikides, nagu India, Korea, Tai, Indoneesia, Iraan, Türgi, Egiptus, Süüria, Argentina ja Itaalia jne.

pilt8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
包装图4
包装图5
包装图6
FAQ

Q1: milline on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS

Kuumad kategooriad