kõik kategooriad

Jwell BCF vaipade ketrusliin

Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:BCF
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Kirjeldus

Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:BCF
Certification:CE, ISO
pilt

Kasutades toorainetena PA6, PET ja PP, võtab masin BCF-lõnga tootmiseks ketramise, tõmbamise ja deformeerimise üheastmelise protsessi; PP toorainet saab lisada ringlussevõetud materjale, vähendada kulusid. Ja PET toorainet saab kasutada 100% pudelihelvestes. 

Kombineeritud ketramise, joonistamise 、 mähise ja muude moodulvarustuse kombinatsiooni abil saab toota ühevärvilist vaiba lõnga; Kaaluvärvi ühendussüsteemi vastuvõtmine algse lõnga värvi ühtlustamise tagamiseks. 

Kasutades uut kruvi, tünni, spetsiaalset protsessi disaini, mis sobib mitmesuguste polümeeride tootmiseks. 

Spetsiaalselt loodud laiendatud tsentrifuugikomplekti kasutatakse selleks, et tagada pöörleva sulatuse ühtlane jaotumine ja sujuv voolamine. 

BCF-lõnga stabiilsuse parandamiseks kasutatakse spetsiaalset pööratavat laiendatud osa. 

Spetsiaalselt välja töötatud monomeeride imemissüsteem võib eraldada oligomeeri ja laktaami. 

Uut tüüpi düüsi tüüpi vahetusseade ja optimeeritud jahutustrummel koordineerimise vahel, et tagada lokkide suurepärane vormimine. 

Kuumad kullad kasutavad sünkroonmootorit, kõrgsageduslikku soojendust, imporditud temperatuuri reguleerivat saatjat, et tagada sama kuldtemperatuuri temperatuur. 

Automaatse kerimissüsteemiga on lõnga pinge püsiv, hea ülekandega, lõnga kuju suurepärane.

Rakendused

Peamised tehnilised parameetrid

Tekstiili ulatus: 600d-3600d;

Mehaaniline kiirus: 2800m / min

Kaugus: 1700 mm

Peaarv: 2/3

Spinnereti läbimõõt: 120mm 150mm

Komponendi vorm:. Ülemine või alumine

Jahutustala jahutusrežiim: külgpuhumine

Kuumrulli läbimõõt: φ220mm

Paisumismodformer: hõõrdlaba või labaseta deformer

Jahutustrummel: φ400mm, φ420mm

Kerimispea: automaatne lüliti kerimispea
tehnilised nõuded

Meie peamised tooted on:

Polüester POY, FDY, TCS ja Spandex keemiliste kiudude ketrusmasinate projekteerimine ja tootmine;

JW-seeria: polüester, polüpropüleen ja polüamiid POY, FDY ja tööstusliku lõnga keemiline kiud ketrusmasin, PA6, PET komposiit ketrusmasin;

JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 seeria traavers-nukk tüüpi automaatsed kerimismasinad ja JWAR1500, - JWAR1680, JWAR1800 seeria birotor tüüpi automaatsed kerimismasinad;

JWM20-200 seeria keemilise kiuga kruvi-ekstruuder.


konkurentsieelise

Toimivus ja eelis: saame pakkuda otsevalmismasinate jaoks võtmed kätte projekti

JWELL fiber machinery Co., Ltd. (Suzhou) on JWELLi grupi oluline arengustrateegia keskus ja tootmise kelder. See asub Chengxiangi tööstuspiirkonnas,Taicang, Suzhou linn, Shanghai Hongqiao lennujaamast 30 minuti kaugusel. Selle pindala on 20 hektarit ja töökoja pindala on 120000 ruutmeetrit, varustatud CNC-masinate ja standardiseeritud montaažitöökojaga. Rohkem kui 1000 töötajat, kvaliteetset disaini ning teadus- ja arendustegevuse meeskonda ning kogenud mehaanika- ja elektritööstuse inseneride meeskonda. Aastatepikkuse rikkaliku kogemusega keemiakiu tööstuses pühendab Shanghai Jwell keemilise kiu projekti ja seadmete tootmist. Masinat on müüdud paljudes riikides, nagu India, Korea, Tai, Indoneesia, Iraan, Türgi, Egiptus, Süüria, Argentina ja Itaalia jne.

pilt8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

Q1: mis on teie tootmisvõimsus
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS