kõik kategooriad

Jwell PET / PA6 / Komponeeritud POY kiirete ketrusmasinate sari

Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:POY30-330dtex; PA6PA66
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Kirjeldus
Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:POY30-330dtex; PA6PA66
Certification:CE, ISO


Seda masinat kasutatakse peamiselt 30-330dtex polüestri POY ketramiseks ning PA6 ja PA66 kiipide ketramiseks.

piltRakendused

Kasutusala:

  1. Seda masinat kasutatakse peamiselt 30-330dtex polüestri POY ketramiseks. Võtab vastu LTM tüüpi tihvtkruvi, kodumaise pideva sulatatud CPF-i, pikendades nii tsentrifuugimispakettide kasutusiga. Saadaval on nii ülalt kui ka alt paigaldatud kõrgsurve ristkülikukujulised ja tassikujulised tsentrifuugimispakendid. Ainulaadne planeetide ketruspump ja eraldi ajamiga õlipump. Evo ja ristkustutussüsteem ühtlaselt ja stabiilse voolukiirusega. Individuaalselt kontrollitav, imporditud inverter ja komponendid. Uus reguleerimine GR, imporditud inverter ja komponendid.

    pilt

  2. Seda masinat kasutatakse ka PA6 ja PA66 kiipide ketramiseks.Võta vastu uut tüüpi bimetall, tünn ja kollektori spetsiaalne disain. Energiasäästlik pöörlemiskiir, varustatud põhja külge kinnitatud kõrgsurvesilindri tsentrifuugiga. Ainulaadne planetaarne ketruspump ja eraldi töötav viimistlusõlipump. Hästi kujundatud monomeeri õhuava abil. Ühtne lahtikäiv eesmine kustutuskamber ja ainulaadne düüsi tüüpi õli lisamise seade. Varustatud täppismähiste ja kiirete automaatsete kerimisseadmetega, mis on edukalt varjatud, lõnga kujuta ja ilma kerimiseta.

pilt


tehnilised nõuded

Meie peamised tooted on:

Polüester POY, FDY, TCS ja Spandex keemiliste kiudude ketrusmasinate projekteerimine ja tootmine;

JW-seeria: polüester, polüpropüleen ja polüamiid POY, FDY ja tööstusliku lõnga keemiline kiud ketrusmasin, PA6, PET komposiit ketrusmasin;

JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 seeria traavers-nukk tüüpi automaatsed kerimismasinad ja JWAR1500, - JWAR1680, JWAR1800 seeria birotor tüüpi automaatsed kerimismasinad;

JWM20-200 seeria keemilise kiuga kruvi-ekstruuder.


konkurentsieelise

Toimivus ja eelis: saame pakkuda otsevalmismasinate jaoks võtmed kätte projekti

JWELL fiber machinery Co., Ltd. (Suzhou) on JWELLi grupi oluline arengustrateegia keskus ja tootmise kelder. See asub Chengxiangi tööstuspiirkonnas,Taicang, Suzhou linn, Shanghai Hongqiao lennujaamast 30 minuti kaugusel. Selle pindala on 20 hektarit ja töökoja pindala on 120000 ruutmeetrit, varustatud CNC-masinate ja standardiseeritud montaažitöökojaga. Rohkem kui 1000 töötajat, kvaliteetset disaini ning teadus- ja arendustegevuse meeskonda ning kogenud mehaanika- ja elektritööstuse inseneride meeskonda. Aastatepikkuse rikkaliku kogemusega keemiakiu tööstuses pühendab Shanghai Jwell keemilise kiu projekti ja seadmete tootmist. Masinat on müüdud paljudes riikides, nagu India, Korea, Tai, Indoneesia, Iraan, Türgi, Egiptus, Süüria, Argentina ja Itaalia jne.

pilt8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

Q1: mis on teie tootmisvõimsus
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS