kõik kategooriad
  • 涤纶锦纶复合POY
  • 涤纶锦纶复合POY

Jwell PET/PA6/Composed POY kiirketrusmasinate seeria

Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:POY30-330dtex; PA6PA66
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Kirjeldus
Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:POY30-330dtex; PA6PA66
Certification:CE, ISO


Seda masinat kasutatakse peamiselt 30–330 dtex polüester POY ja laastude PA6 ja PA66 ketramiseks.

piltRakendused

Kasutusala:

  1. Seda masinat kasutatakse peamiselt 30-330 dtex polüester POY ketramiseks. Võetakse kasutusele LTM-tüüpi tihvtkruvi, kodus valmistatud pidev sulatatud CPF, pikendades seega tsentrifuugimispakkide kasutusiga. Saadaval on nii ülalt kui ka alla paigaldatavad kõrgsurve ristkülikukujulised ja tassikujulised tsentrifuugimispakid. Unikaalne planetaarne pöörlev pump ja eraldi käitatav õlipump. Evo ja ristkustutussüsteem ühtlase ja stabiilse voolukiirusega. Individuaalselt juhitav, imporditud inverter ja komponendid. Uus reguleerimine GR, imporditud inverter ja komponendid.

    pilt

  2. Seda masinat kasutatakse ka PA6 ja PA66 kiipide keerutamiseks.Võtke kasutusele uut tüüpi bimetall, tünn ja spetsiaalne kollektori disain. Energiasäästlik tsentrifuugimistala, mis on varustatud põhja külge kinnitatud kõrgsurveballooni tsentrifuugipaketiga. Unikaalne planetaarne pöörlev pump ja eraldi käitatav õlipump. Hästi kavandatud õhu imitoruga monomeeri jaoks. Ühtne eesmine lahtivõetav karastuskamber ja ainulaadne otsiku tüüpi õli lisamise seade. Varustatud täppismähisega ja kiirete automaatsete kerimisseadmetega, hästi eemaldatav, peene lõnga kujuga ja hea lahtikerimisfunktsiooniga.

pilt


tehnilised nõuded

Meie peamised tooted hõlmavad järgmist:

Polyester POY, FDY, TCS ja Spandex keemilise kiu ketrusmasinate projekteerimine ja tootmine;

JW seeria: polüester, polüpropüleen ja polüamiid POY, FDY ja tööstusliku lõnga keemilise kiu ketrusmasin, PA6, PET komposiitketrusmasin;

JW1260,JWA1260,JWA1380,JWA1500,JWA1680,JWA1800 seeria põiknuki tüüp Automaatkerimisseadmed ja JWAR1500,- JWAR1680,JWAR1800 seeria birootortüüp Automaatkerimisseadmed;

JWM20-200 seeria keemiliste kiudude kruviekstruuder.


konkurentsieelise

Jõudlus ja eelis: saame pakkuda otseketrusmasinate võtmed kätte projekti

JWELL fiber Machinery Co., Ltd (Suzhou) on JWELL GROUPi alla kuuluv oluline arengustrateegia keskus ja tootmiskelder. See asub Chengxiangi tööstuspiirkonnas,Taicang, Suzhou linn, 30 minuti kaugusel Shanghai Hongqiao lennujaamast. Selle pindala on 20 hektarit ja töökoja pindala on 120000 1000 ruutmeetrit, mis on varustatud CNC-masinate ja standardiseeritud montaažitöökojaga. Rohkem kui XNUMX töötajat, kellel on kvaliteetne projekteerimine ja teadus- ja arendusmeeskond ning kogenud mehaaniliste ja elektriliste kasutuselevõtu inseneride meeskond. Aastatepikkuse keemiakiutööstuse kogemusega Shanghai Jwell pühendub keemiliste kiudude projektide ja seadmete tootmisele. Masinat on müüdud paljudes riikides, nagu India, Korea, Tai, Indoneesia, Iraan, Türgi, Egiptus, Süüria, Argentina ja Itaalia jne.

pilt8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
包装图4
包装图5
包装图6
FAQ

Q1: milline on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS

Kuumad kategooriad