kõik kategooriad

Jwelli spetsiaalse kiu ja uue materjali ketrusmasin

Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:Spetsiaalkiud
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Kirjeldus

Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:Spetsiaalkiud
Mudel:TPÜ
Certification:CE, ISO
pilt

Mitmekomposiitne ketrusmasin

See masin sobib polüestri ja polüamiidi ning polüpropüleeni ja nende modifitseeritud polümeeri tüübi tootmiseks; koos ketramine, keskel ja poolitatud õhuke tüüp; POY / FDY komposiitpikk oranži kroonlehe tüüpi või spetsiaalse lõnga tüüp jne. Kasutatakse laialdaselt hotellipuhastusvahenditeks, vannitoa puhastusvahenditeks, auto siseviimistluseks, vaibaks, tekiks ja nii edasi.

Süsinikkiust ketrusmasin

See sobib peamiselt süsinikkiust ketramiseks. Süsinikkiud on uut tüüpi kiudmaterjal, millel on kõrge tugevus ja kõrge moodul ning mis sisaldab rohkem kui 95% süsinikku. Süsinikkiud on „väljast pehme ja seest jäik”, massilt kergem kui metallalumiinium, kuid tugevam kui teras ning sellel on korrosioonikindluse ja kõrge mooduliga omadused, mida kasutatakse laialdaselt riigikaitses, lennunduses, uuel kergekaalulisel autotööstusel ja suure jõudlusega tsiviilvaldkond.

T400 kahekomponendiline ketrusvarustus

T400, mis on valmistatud PET-st ja PTT-st kahest täiesti erinevast toorainest, kahe ekstruuderi komplekti konfiguratsioon, sulatatud polümeertorustik, kahekomponendiline ketrustala, individuaalne küttesüsteem, seadmete ketramiseks spetsiaalse protsessiga saab toota PET -PA6 Bi- Komponendilõng või Islandi komponentlõng. T400 kahekomponendilised kiud kuuluvad uut tüüpi elastse komposiitkiududeta, ilma spandexita, kuid sellel on parem paindlikkus, mis lahendas ka spandexi, mis pole värvimisel lihtne, liiga elastne, keeruline kudumisel, ebastabiilne kanga suuruses in spandexi vananemine või paljud muud probleemid. T400 kasutatakse laialdaselt pükstes, teksariides, spordirõivastes, naiste moerõivastes ja muudes valdkondades.

Rakendused

pilt


tehnilised nõuded

Meie peamised tooted on:

Polüester POY, FDY, TCS ja Spandex keemiliste kiudude ketrusmasinate projekteerimine ja tootmine;

JW-seeria: polüester, polüpropüleen ja polüamiid POY, FDY ja tööstusliku lõnga keemiline kiud ketrusmasin, PA6, PET komposiit ketrusmasin;

JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 seeria traavers-nukk tüüpi automaatsed kerimismasinad ja JWAR1500, - JWAR1680, JWAR1800 seeria birotor tüüpi automaatsed kerimismasinad;

JWM20-200 seeria keemilise kiuga kruvi-ekstruuder.


konkurentsieelise

Toimivus ja eelis: saame pakkuda otsevalmismasinate jaoks võtmed kätte projekti

JWELL fiber machinery Co., Ltd. (Suzhou) on JWELLi grupi oluline arengustrateegia keskus ja tootmise kelder. See asub Chengxiangi tööstuspiirkonnas,Taicang, Suzhou linn, Shanghai Hongqiao lennujaamast 30 minuti kaugusel. Selle pindala on 20 hektarit ja töökoja pindala on 120000 ruutmeetrit, varustatud CNC-masinate ja standardiseeritud montaažitöökojaga. Rohkem kui 1000 töötajat, kvaliteetset disaini ning teadus- ja arendustegevuse meeskonda ning kogenud mehaanika- ja elektritööstuse inseneride meeskonda. Aastatepikkuse rikkaliku kogemusega keemiakiu tööstuses pühendab Shanghai Jwell keemilise kiu projekti ja seadmete tootmist. Masinat on müüdud paljudes riikides, nagu India, Korea, Tai, Indoneesia, Iraan, Türgi, Egiptus, Süüria, Argentina ja Itaalia jne.

pilt8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

Q1: mis on teie tootmisvõimsus
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS