kõik kategooriad
  • Eriline1
  • Eriline1

Jwelli erikiu ja uue materjali ketrusmasin

Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:Spetsiaalne kiud
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Kirjeldus

Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi:Spetsiaalne kiud
Mudel:TPÜ
Certification:CE, ISO
pilt

Mitmest komposiitmaterjalist ketrusmasin

See masin sobib polüestri ja polüamiidi ning polüpropüleeni ja nende modifitseeritud polümeeritüübi tootmiseks; koosketrus, kesk- ja lõhestatud õhuke tüüp; POY/FDY komposiit-pikk hõõgniit oranžist kroonlehtedest või spetsiaalsest lõngatüübist jne. Kasutatakse laialdaselt hotellipuhastusvahendite, vannitoapuhastusvahendite, autode sisekujunduse, vaipade, tekkide jms jaoks.

Süsinikkiust ketrusmasin

See sobib peamiselt süsinikkiust ketramiseks. Süsinikkiud on uut tüüpi kõrge tugevuse ja kõrge mooduliga kiudmaterjal, mis sisaldab üle 95% süsinikku. Süsinikkiud on "väljast pehme ja seest jäik", massilt kergem kui metallalumiinium, kuid tugevam kui teras ning sellel on korrosioonikindluse ja kõrge mooduli omadused, mida kasutatakse laialdaselt riigikaitses, lennunduses, uues kergautotööstuses. ja suure jõudlusega tsiviilvaldkond.

T400 kahekomponentne ketrusvarustus

T400, mis on valmistatud PET-st ja PTT-st kahest täiesti erinevast toorainest, kahe ekstruuderi komplekti konfiguratsioon, sulatatud polümeeri torujuhe, kahekomponendiline ketrustala, individuaalne küttesüsteem, spetsiaalse protsessiga seadmete ketramisel saab toota PET-PA6 Bi- Komponentlõng või lslandi komponentlõng. T400 kahekomponentsed kiud kuuluvad uut tüüpi elastsete komposiitkiudude hulka, ilma spandexita, kuid sellel on parem painduvus, mis lahendas ka spandexi värvimise, liiga elastsuse, keeruka kudumise, ebastabiilse kanga suuruse ja suuruse. spandexi vananemine või paljud muud probleemid. T400 kasutatakse laialdaselt pükste, teksariiete, spordirõivaste, naiste moerõivaste ja muudes valdkondades.

Rakendused

pilt


tehnilised nõuded

Meie peamised tooted hõlmavad järgmist:

Polyester POY, FDY, TCS ja Spandex keemilise kiu ketrusmasinate projekteerimine ja tootmine;

JW seeria: polüester, polüpropüleen ja polüamiid POY, FDY ja tööstusliku lõnga keemilise kiu ketrusmasin, PA6, PET komposiitketrusmasin;

JW1260,JWA1260,JWA1380,JWA1500,JWA1680,JWA1800 seeria põiknuki tüüp Automaatkerimisseadmed ja JWAR1500,- JWAR1680,JWAR1800 seeria birootortüüp Automaatkerimisseadmed;

JWM20-200 seeria keemiliste kiudude kruviekstruuder.


konkurentsieelise

Jõudlus ja eelis: saame pakkuda otseketrusmasinate võtmed kätte projekti

JWELL fiber Machinery Co., Ltd (Suzhou) on JWELL GROUPi alla kuuluv oluline arengustrateegia keskus ja tootmiskelder. See asub Chengxiangi tööstuspiirkonnas,Taicang, Suzhou linn, 30 minuti kaugusel Shanghai Hongqiao lennujaamast. Selle pindala on 20 hektarit ja töökoja pindala on 120000 1000 ruutmeetrit, mis on varustatud CNC-masinate ja standardiseeritud montaažitöökojaga. Rohkem kui XNUMX töötajat, kellel on kvaliteetne projekteerimine ja teadus- ja arendusmeeskond ning kogenud mehaaniliste ja elektriliste kasutuselevõtu inseneride meeskond. Aastatepikkuse keemiakiutööstuse kogemusega Shanghai Jwell pühendub keemiliste kiudude projektide ja seadmete tootmisele. Masinat on müüdud paljudes riikides, nagu India, Korea, Tai, Indoneesia, Iraan, Türgi, Egiptus, Süüria, Argentina ja Itaalia jne.

pilt8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
包装图4
包装图5
包装图6
FAQ

Q1: milline on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS

Kuumad kategooriad