kõik kategooriad

Jwell kooniline kaksikruviga ekstruuderi FRPP / PVC kahekordse seinaga lainepapist torude tootmisliin

Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWSBL300/600/800/1000/1200
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWSBL300/600/800/1000/1200
Certification:CE, ISO

苏州 金 纬 2021 版 -46

Turule vastamiseks on Jwellil, mis põhineb aastatepikkusel kogemusel, sõltumatul uurimistööl ja koonilise kahe kruviga ekstruuderite seeria FRPP / PVC DWC torujuhtme väljatöötamisel, järgmised omadused:

苏州 金 纬 2021 版 -48

1. Tootmisliini üldine energiatarbimine on madal, koonilise kahe kruviga ekstruuderi konveieri efektiivsus on kõrgem kui ühe kruviga ekstruuderil ja paigaldatud võimsus on väiksem kui ühe kruviga ekstruuderil;

苏州 金 纬 2021 版 -50

2. Pulbermaterjali saab ekstrudeerida otse, kasutada toorainet + kaltsiumipulbri valemit, vähendada kulusid ja parandada torurõnga jäikust;

锥双波纹管

3. Ekstruuderil on vaakumseade, et ületada toormaterjali niiskusesisaldusest tingitud õhumullide probleem toru sees ja väljaspool.

锥双波纹管1


 Rakendused

pilt

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:

Jwell on Hiina suurim plastist väljapressimistehnika tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, mis pakub meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, inverter, PLC jne. Me ei taga mitte ainult kvaliteeti, vaid ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni valmistasime ise. Pealegi on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse inimese, kes saab kliendile müügijärgset teenust osutada kogu maailmas. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kõikjal, kus eksisteerib inimene, kus iganes näete Jwell People'i". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et koos ehitada kõrge intelligentne ülemaailmne väljapressimise ökokett!8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

Q1: mis on teie tootmisvõimsus
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS