kõik kategooriad
  • 平双波纹管
  • 苏州金纬2021版-52
  • 平双波纹管
  • 苏州金纬2021版-52

Jwelli paralleelse kahe kruviga ekstruuder HDPE/PP kaheseinaline gofreeritud torude tootmisliin

Lähtekoht:Changzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWSBL600/1000/1200
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

Lähtekoht:Changzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWSBL600/1000/1200
Certification:CE, ISO

 Jwell tutvustas Euroopa kõrgtehnoloogiat ja äsja väljatöötatud paralleel-paralleelset kahe kruviga ekstruuderi HDPE/PP DWC toruliini, millel on järgmised omadused:

pilt

1. Võtke vastu kaks paralleelset kahe kruviga ekstruuderit ja segamisefekt on suurepärane. Võimalik kasutada samaaegselt nii pulbrilist kui ka granuleeritud toorainet, ilma et oleks vaja granuleerida ja toormekulud on madalad;

pilt

2. ekstruuder on varustatud külgmise söötmissüsteemiga, mis saab igal ajal võrgus reguleerida kaltsiumipulbri täitmise suhet ja valemivahetus on mugav;

3. Ekstruuderil on vaakumventilatsiooniavad. Muuta toru sise- ja välisseinad tihedaks ja siledaks ilma mullideta;

苏州金纬2021版-52

4. Kruvi ja tünn on ehitusploki tüüpi. lihtne hooldada ja vahetada

 tehnilised nõuded

pilt

konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:

Jwell on Hiina suurim plasti ekstrusioonimasinate tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, kes pakuvad meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, invertor, PLC jne. Me mitte ainult ei garanteeri kvaliteeti, vaid tagame ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni, valmistasime ise. Lisaks on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse isiku, kes saavad pakkuda klientidele müügijärgset teenindust üle kogu maailma. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kus iganes inimene eksisteerib, kus iganes näete Jwelli inimesi". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et luua koos kõrge intelligentne ülemaailmne ekstrusiooni ökokett!8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
包装图4
包装图5
包装图6
FAQ

Q1: milline on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS

Kuumad kategooriad