kõik kategooriad
 • PE110
 • 1
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • PE110
 • 1
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Jwelli energiasäästlik 20–110 mm PE toru ekstrusioonimasin vee ärajuhtimiseks / elektroonikapiirkonnaks

Lähtekoht:

Hiina

Tootja nimi:

JWELL

Mudel:

JWS60 / 38

Certification:

CE ja ISO


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

HDPE 20–110 mm PE toruekstruuderit kasutatakse peamiselt vee- ja gaasivarustustorus. See tootmisliin võib toota HDPE toru läbimõõduga 20mm/25mm/32mm/40mm/50mm/63mm/75mm/90mm/110mm, ja see võib sobida ka erineva rõhuastmega torude tootmiseks vahemikus SDR9-SDR26. See tootmisliin koosneb JWS75/38 ühe kruviga ekstruuderist, stantsist, kalibreerimispaagist, veepaagist, jahutuspaagist, väljaveoüksusest, lõikurist ja virnastajast. Suurema võimsusega ja suurema efektiivsusega torude tootmiseks soovitame oma klientidel varustada ka Gravimetric süsteemid. Pärast kogu nende aastate arengut oleme teinud peamise ekstruuderi, stantsipea, kalibreerimispaagi ja lõikuri jaoks mõningaid muudatusi, et suurendada klientide rahulolu.

PE110


Ekstruuder:
20–110 mm PE toruekstruuderi HDPE läbimõõt. Varustatud JWS75/33 või JWS 75/38 ekstruuderiga koos Siemensi PLC juhtimissüsteemi ja energiasäästliku küttesüsteemiga. Mootori võimsus võib olla vahemikus 75kw-160kw (75kw, 90kw, 110kw, 132kw, 160kw). Võimsus on samuti vahemikus 200-650 kg tunnis. Pakume klientidele ka kahte erinevat käigukasti. Üks on valmistatud Hiinas parima kvaliteediga brändi Guomao; teine ​​on Saksamaal valmistatud Flender.

Hallitus/vormid:
Jwell valmistab toruvormid ise. HDPE torudele, spetsiaalsest materjalist vormiga 40Cr. Lisaks saame pakkuda ka täielikku varuosade teenust hallituse jaoks, sealhulgas stantsitihvt, stantsipuks ja kalibreerimisvorm. Pakume ka kvaliteetseid ja kiireid kalibreerimisvorme, mis vastavad erinevatele klientide nõudmistele.


Kalibreerimispaak:
Jwell kujundab klientidele suure jõudlusega ja energiakalibreerimispaaki. See kalibreerimispaak on 9 meetrit, et tagada torude piisav jahutus ja kalibreerimine. Selle saab varustada ka sagedusmuunduriga, et säästa energiat ja vähendada müra pumba töötamise ajal. Suure läbimõõduga torude ekstrudeerimisliini (630 ja rohkem) puhul on kalibreerimispaak konstrueeritud kaheosalisena, et tagada selle parem kalibreerimisefekt.


Jahutuspaak:
Veesuu on spetsiaalselt kujundatud veepaagi sees. Ja vett saab pihustada torudele 360 ​​kraadise suunaga. Veesuudme saab ka kohandada vastavalt kliendi soovile. Kiire torude ekstrusiooniliini jaoks varustasime tavaliselt 3 komplekti veepaake.
喷淋箱

Väljaveoüksus:
20–110 mm PE toruekstruuderi jaoks on Jwelli disainiga kaks röövikut väljatõstmisseadet. Sagedusmuunduri või servomootori juhtimissüsteemi juhtimisel saab selle väljatõmbeseadme sünkroonida peamise ekstruuderiga, et tagada kogu selle tootmisliini tõrgeteta töö.

牵引 机
Lõikur:
Selle masina jaoks mõeldud Jwell disainitud tolmuvaba lõikamissüsteem. Sagedusmuunduri või servomootorisüsteemiga varustatud lõikur saab torusid täpselt lõigata. Lõikeserv on ka väga sile.
切割机

Virnastaja ja kerija:
See seade on varustatud pneumaatilise juhtimissüsteemiga. Väikeste torude jaoks alla 110 mm (20-110 mm) läbimõõt. Tavaliselt soovitame oma kliendil virnastaja asemel varustada kerimisseade.


Järgmised on mõned torumasina asjakohased osad:

        


Rakendused

Tugeva ja elastse materjalina, mis suudab minimaalse hooldusega vastu pidada 100 aastat või kauem, on HDPE toru joogivee transportimise ja jaotamise vahendina osutunud paljudest teistest torustikumaterjalidest paremaks. HDPE toru pikk kasutusiga ja madalad hoolduskulud koos võimalusega paigaldada erinevaid kaevikuvabasid tehnoloogiaid võimaldavad HDPE torudel olla joogiveetorustike madalaimad elutsükli kulud. HDPE toru on ideaalne torustikulahendus avalike ja erasektori joogiveesüsteemide jaoks. HDPE toru kasutusiga on üle 100 aasta ja see on mitmekülgne mitmesugustes tingimustes. HDPE-toru pakub loogilist ja vähese hooldusega investeeringut munitsipaal- ja erasektori joogiveerakendustesse. Võtke meiega ühendust juba täna, et rääkida klienditeeninduse esindajaga, kuidas HDPE-veetoru võib teie järgmisele projektile kasulik olla.

       


tehnilised nõuded


QQ pilt 20210324131850

konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus teadussaavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 kord, seega ei säästa see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatne aste, tootmine on usaldusväärne ja stabiilne.


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
包装图4
包装图5
包装图6
FAQ

Q1: milline on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS

Kuumad kategooriad