kõik kategooriad

Jwelli energiasäästlik 20–110 mm PE torude ekstrusioonimasin veetorustiku / elektroonilise ala jaoks

Lähtekoht:

Hiina

Tootja nimi:

JWELL

Mudel:

JWS60 / 38

Certification:

CE ja ISO


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

HDPE 20–110 mm PE toru ekstruuderit kasutatakse peamiselt vee- ja gaasivarustustorus. See tootmisliin suudab toota HDPE torus läbimõõduga 20mm/25mm/32mm/40mm/50mm/63mm/75mm/90mm/110mmja võib sobida ka erinevate rõhukraadidega torude tootmiseks vahemikus SDR9-SDR26. See tootmisliin koosneb JWS75 / 38 ühekruvilisest ekstruuderist, survepeast, kalibreerimispaagist, veepaagist, jahutuspaagist, äraveoüksusest, lõikurist ja virnastajast. Suurema võimsuse ja suurema efektiivsusega torude tootmiseks soovitame oma klientidel varustada ka Gravimetric süsteemid. Pärast kõigi nende aastate arengut oleme kliendi parema rahulolu loomiseks teinud mõned muudatused peamise ekstruuderi, stantsipea, kalibreerimispaagi ja lõikuri osas.

PE110


Ekstruuder:
HDPE läbimõõt 20mm - 110mm PE toruekstruuder. Varustatud Siemens PLC juhtimissüsteemi ja energiasäästliku küttesüsteemiga JWS75 / 33 või JWS 75/38 ekstruuderiga. Mootorit saab vahemikus 75kw-160kw (75kw, 90kw, 110kw, 132kw, 160kw). Samuti on võimsus vahemikus 200-650kg tunnis. Pakume klientidele valiku tegemiseks ka kahte erinevat käigukasti. Üks on valmistatud Hiina parima kvaliteediga kaubamärgil Guomao; teine ​​on Saksamaal valmistatud Flender.

Hallitus / sureb:
Jwell valmistab toruvormid ise. HDPE torude jaoks spetsiaalse materjaliga vorm 40Cr. Kõrval saame pakkuda ka hallituse täielikku varuosade teenust, sealhulgas stants, tihvt ja kalibreerimisvorm. Pakume ka kvaliteetset ja kiiret kalibreerimisvormi, et täita erinevaid kliendi nõudeid.


Kalibreerimispaak:
Jwell kujundab klientidele suure jõudlusega ja energiakalibreerimispaagi. See kalibreerimispaak on 9 meetrit, et tagada torude piisav jahutus ja kalibreerimine. See võib olla varustatud ka sagedusmuunduriga, et pumba töötamise ajal oleks energiasäästlik ja madal müratase. Suure läbimõõduga torude ekstrusiooniliini (630 ja ülespoole) jaoks kavandatakse kalibreerimispaak kaheks osaks, et veenduda, et sellel on parem kalibreerimisefekt.


Jahutuspaak:
Veesuu on spetsiaalselt loodud veepaagi sees. Ja vett saab pihustada torudele 360-kraadise suunaga. Veesuu võib olla reguleeritav ka vastavalt kliendi nõudmistele. Kiirete torude ekstrusiooniliini jaoks varustasime tavaliselt 3 veepaakide komplekti.
喷淋 箱

Tõsteseade:
20 mm - 110 mm PE toru ekstruuderi jaoks disainib Jwell kaks rööviku väljatõmbeseadet. Sagedusmuunduri või servomootori juhtimissüsteemi juhtimisel saab seda väljatõmbeseadet sünkroonida peaekstruuderiga, et tagada kogu tootmisliini tõrgeteta töö.

牵引 机
Lõikur:
Jwelli disain selle masina tolmuvaba lõikamise süsteem. Sagedusmuunduri või servomootori süsteemiga varustatud lõikur suudab torusid täpselt lõigata. Ka lõiketera on väga sile.
Lõikamismasin

Virnastaja ja kerimismasin:
Sellel seadmel on pneumaatiline juhtimissüsteem. Väikeste torude jaoks alla 110 mm (20–110 mm) läbimõõt. Tavaliselt soovitame oma kliendil virnastaja asemel varustada kerimismasin.


Järgnevad on torumasina jaoks asjakohased osad:

        


Rakendused

Kõva ja elastse materjalina, mis suudab minimaalse hooldusega vastu pidada vähemalt 100 aastat, on HDPE toru osutunud paljude teiste torustikematerjalide paremaks kui joogivee transportimise ja jaotamise vahend. HDPE toru pikk kasutusiga ja madalad hoolduskulud koos selle võimega paigaldada mitmesuguste kraavivabade tehnoloogiatega toob kaasa HDPE toru madalaima olelusringi kulude kui mis tahes joogiveetorustiku süsteemis. HDPE toru on ideaalne torustike lahendus avalikele ja eraviisilistele joogiveesüsteemidele. HDPE toru kasutusiga on üle 100 aasta ja see on mitmekülgne esitamiseks erinevates tingimustes. HDPE toru pakub loogilist, vähese hooldustarbega investeeringut munitsipaal- ja erasektori joogiveerakendustesse. Võtke meiega täna ühendust, et rääkida klienditeenindajaga, kuidas HDPE veetoru võiks teie järgmisele projektile kasuks tulla.

       


tehnilised nõuded


QQ pilt 20210324131850

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus uurimistöö saavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 korda, seega ei vähenda see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatiline kraad, tootmine usaldusväärne ja stabiilne.


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

Q1: mis on teie tootmisvõimsus
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS