kõik kategooriad

Jwelli energiasäästlik 315–630 mm PE toruekstruuder põllumajanduse / gaasivarustuse jaoks

Lähtekoht:

Hiina

Tootja nimi:

JWELL

Mudel:

JWS90 / 38

Certification:

CE ja ISO


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

HDPE 315–630 mm PE toru ekstruuderit kasutatakse peamiselt vee- ja gaasivarustustorus. See tootmisliin suudab toota HDPE torus läbimõõduga 315mm / 355mm / 500mm / 630mmja võib sobida ka erinevate rõhukraadidega torude tootmiseks vahemikus SDR9-SDR26. See tootmisliin koosneb JWS90 / 38 ühekruvilisest ekstruuderist, survepeast, kalibreerimispaagist, veepaagist, jahutuspaagist, äraveoüksusest, lõikurist ja virnastajast. Suurema võimsuse ja suurema efektiivsusega torude tootmiseks soovitame oma klientidel varustada ka Gravimetric süsteemid. Pärast kõigi nende aastate arengut oleme kliendi parema rahulolu loomiseks teinud mõned muudatused peamise ekstruuderi, stantsipea, kalibreerimispaagi ja lõikuri osas.

Ekstruuder:
HDPE läbimõõt 315mm - 630mm PE torude ekstruuder. Varustatud ekstruuderiga JWS90/38 koos Siemens PLC juhtimissüsteemi ja energiasäästliku küttesüsteemiga. Mootori võimsus võib olla vahemikus 250 kW kuni 280 kW. Võimsus on samuti vahemikus 800-1000 kg tunnis. Pakume klientidele ka kahte erinevat käigukasti. Üks on valmistatud Hiinas parima kvaliteediga kaubamärgist Guomao; teine ​​on Saksamaal toodetud Flender.
ExtruderHallitus / sureb:
Jwell valmistab toruvormid ise. HDPE -torude jaoks, spetsiaalse materjaliga 40Cr. Lisaks saame pakkuda ka hallituse jaoks täielikku varuosade teenust, sealhulgas stantsipulga, stantsipuksi ja kalibreerimisvormi. Pakume ka kvaliteetset ja kiiret kalibreerimisvormi, et rahuldada erinevate klientide nõudeid.
Kalibreerimispaak:
Jwell kujundab klientidele suure jõudlusega ja energia kalibreerimispaagi. See kalibreerimispaak on 9 -meetrine, et veenduda, kas torud suudavad piisavalt jahutada ja kalibreerida. Pumba töötamise ajal võib selle varustada ka sagedusmuunduriga, et säästa energiat ja vähendada müra. Suure läbimõõduga torude ekstrusiooniliini jaoks kujundatakse kalibreerimispaak kahest osast, et tagada parem kalibreeriv toime.

Vaakumpaak
Jahutuspaak:
Veesuu on spetsiaalselt loodud veepaagi sees. Ja vett saab pihustada torudele 360-kraadise suunaga. Veesuu võib olla reguleeritav ka vastavalt kliendi nõudmistele. Kiirete torude ekstrusiooniliini jaoks varustasime tavaliselt 3 veepaakide komplekti.
JahutuspaakTõsteseade:
315–630 mm PE -toruekstruuderi jaoks kujundab Jwell kuue rööviku väljatõmbeseadme. Sagedusmuunduri või servomootori juhtimissüsteemi juhtimisel saab selle väljatõmbeseadme sünkroonida peaekstruuderiga, et tagada kogu tootmisliini tõrgeteta töö.

LõikurLõikur:
Jwelli disain selle masina tolmuvaba lõikamise süsteem. Sagedusmuunduri või servomootori süsteemiga varustatud lõikur suudab torusid täpselt lõigata. Ka lõiketera on väga sile.

Virnastaja:
Sellel seadmel on pneumaatiline juhtimissüsteem. .


Rakendused

Kõva ja elastse materjalina, mis suudab minimaalse hooldusega vastu pidada vähemalt 100 aastat, on HDPE toru osutunud paljude teiste torustikematerjalide paremaks kui joogivee transportimise ja jaotamise vahend. HDPE toru pikk kasutusiga ja madalad hoolduskulud koos selle võimega paigaldada mitmesuguste kraavivabade tehnoloogiatega toob kaasa HDPE toru madalaima olelusringi kulude kui mis tahes joogiveetorustiku süsteemis. HDPE toru on ideaalne torustike lahendus avalikele ja eraviisilistele joogiveesüsteemidele. HDPE toru kasutusiga on üle 100 aasta ja see on mitmekülgne esitamiseks erinevates tingimustes. HDPE toru pakub loogilist, vähese hooldustarbega investeeringut munitsipaal- ja erasektori joogiveerakendustesse. Võtke meiega täna ühendust, et rääkida klienditeenindajaga, kuidas HDPE veetoru võiks teie järgmisele projektile kasuks tulla.

应用 场景 9    应用 场景 3    应用 场景 1


tehnilised nõuded


QQ pilt 20210324131850

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
JWELL MASINAD (CHANGZHOU), LTD. on Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd. järjekordne arengustrateegia keskus, mis asub Jiangsu zhongguancuni kõrgtehnoloogia tööstuspargis, Liyangi linnas, Jiangsu provintsis, kõrgtehnoloogia tootja, mis on spetsialiseerunud plastist väljapressimisseadmete uurimisele ja arendamisele. Tehase pindala on 400 aakrit; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskond, samuti arenenud töötlemisfond ja normatiivne monteerimistsehh. Meie ettevõtlikkus on "Tähelepanelik, töö ajal, kiire ja korralik", jätkates uue väljapressimisvälja uurimist. Tere tulemast uute ja vanade klientide juurde, kes külastavad meid uurimiseks, juhendamiseks ja koostööks. Meil on hea meel pakkuda võimsat tuge


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

1. küsimus: mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS