kõik kategooriad
  • PE
  • PE630
  • PE
  • PE630

Jwelli energiasäästlik 315–630 mm PE toruekstruuder põllumajandus-/gaasivarustuseks

Lähtekoht:

Hiina

Tootja nimi:

JWELL

Mudel:

JWS90 / 38

Certification:

CE ja ISO


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

HDPE 315–630 mm PE toruekstruuderit kasutatakse peamiselt vee- ja gaasivarustustorus. See tootmisliin võib toota HDPE toru läbimõõduga 315mm / 355mm / 500mm / 630mm, ja see võib sobida ka erineva rõhuastmega torude tootmiseks vahemikus SDR9-SDR26. See tootmisliin koosneb JWS90/38 ühe kruviga ekstruuderist, stantsist, kalibreerimispaagist, veepaagist, jahutuspaagist, väljaveoüksusest, lõikurist ja virnastajast. Suurema võimsusega ja suurema efektiivsusega torude tootmiseks soovitame oma klientidel varustada ka Gravimetric süsteemid. Pärast kogu nende aastate arengut oleme teinud peamise ekstruuderi, stantsipea, kalibreerimispaagi ja lõikuri jaoks mõningaid muudatusi, et suurendada klientide rahulolu.

Ekstruuder:
HDPE läbimõõt 315–630 mm PE toruekstruuder. Varustatud JWS90/38 ekstruuderiga koos Siemensi PLC juhtimissüsteemi ja energiasäästliku küttesüsteemiga. Mootori võimsus on vahemikus 250-280 kW. Tootlikkus on samuti vahemikus 800-1000 kg tunnis. Pakume klientidele ka kahte erinevat käigukasti. Üks on valmistatud Hiinas parima kvaliteediga brändi Guomao; teine ​​on Saksamaal valmistatud Flender.
ExtruderHallitus/vormid:
Jwell valmistab toruvormid ise. HDPE torudele, spetsiaalsest materjalist vormiga 40Cr. Lisaks saame pakkuda ka täielikku varuosade teenust hallituse jaoks, sealhulgas stantsitihvt, stantsipuks ja kalibreerimisvorm. Pakume ka kvaliteetseid ja kiireid kalibreerimisvorme, mis vastavad erinevatele klientide nõudmistele.
Kalibreerimispaak:
Jwell kujundab klientidele suure jõudlusega ja energiakalibreerimispaaki. See kalibreerimispaak on 9 meetrit, et tagada torude piisav jahutus ja kalibreerimine. Selle saab varustada ka sagedusmuunduriga, et säästa energiat ja vähendada müra pumba töötamise ajal. Suure läbimõõduga torude ekstrusiooniliini puhul on kalibreerimispaak konstrueeritud kaheosalisena, et veenduda, et sellel on parem kalibreerimisefekt.

Vaakumpaak
Jahutuspaak:
Veesuu on spetsiaalselt kujundatud veepaagi sees. Ja vett saab pihustada torudele 360 ​​kraadise suunaga. Veesuudme saab ka kohandada vastavalt kliendi soovile. Kiire torude ekstrusiooniliini jaoks varustasime tavaliselt 3 komplekti veepaake.
JahutuspaakVäljaveoüksus:
315–630 mm PE toruekstruuderi jaoks on Jwelli disainiga kuue röövikuga väljatõmbeseade. Sagedusmuunduri või servomootori juhtimissüsteemi juhtimisel saab selle väljatõmbeseadme sünkroonida peamise ekstruuderiga, et tagada kogu selle tootmisliini tõrgeteta töö.

LõikurLõikur:
Selle masina jaoks mõeldud Jwell disainitud tolmuvaba lõikamissüsteem. Sagedusmuunduri või servomootorisüsteemiga varustatud lõikur saab torusid täpselt lõigata. Lõikeserv on ka väga sile.

Virnastaja:
See seade on varustatud pneumaatilise juhtimissüsteemiga. .


Rakendused

Tugeva ja elastse materjalina, mis suudab minimaalse hooldusega vastu pidada 100 aastat või kauem, on HDPE toru joogivee transportimise ja jaotamise vahendina osutunud paljudest teistest torustikumaterjalidest paremaks. HDPE toru pikk kasutusiga ja madalad hoolduskulud koos võimalusega paigaldada erinevaid kaevikuvabasid tehnoloogiaid võimaldavad HDPE torudel olla joogiveetorustike madalaimad elutsükli kulud. HDPE toru on ideaalne torustikulahendus avalike ja erasektori joogiveesüsteemide jaoks. HDPE toru kasutusiga on üle 100 aasta ja see on mitmekülgne mitmesugustes tingimustes. HDPE-toru pakub loogilist ja vähese hooldusega investeeringut munitsipaal- ja erasektori joogiveerakendustesse. Võtke meiega ühendust juba täna, et rääkida klienditeeninduse esindajaga, kuidas HDPE-veetoru võib teie järgmisele projektile kasulik olla.

应用场景9    应用场景3    应用场景1


tehnilised nõuded


QQ pilt 20210324131850

konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
JWELL MACHINERY (CHANGZHOU) CO., LTD. on veel üks Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd. arendusstrateegia keskus, mis asub Jiangsu zhongguancuni kõrgtehnoloogilises tööstuspargis, Liyangi linnas, Jiangsu provintsis. Kõrgtehnoloogiline tootja on spetsialiseerunud plasti ekstrusiooniseadmete uurimisele ja arendamisele. Tehase pindala on 400 aakrit; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskond, samuti täiustatud töötlemise sihtasutus ja normatiivne montaažitöökoda. Meie ettevõtlikkus on "tähelepanelik, kiire, kiire ja korrapärane", jätkates uute ekstrusiooniväljade uurimist. Enamasti on teretulnud uued ja vanad kliendid, kes külastavad meid uurimise, juhendamise ja koostöö saamiseks. Meil on hea meel pakkuda võimsat tuge


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
包装图4
包装图5
包装图6
FAQ

Q1: Mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS

Kuumad kategooriad