kõik kategooriad

Jwell High Capacity 110mm - 315mm PE torude väljapressimisliin gaasiveevarustuseks

Lähtekoht:

Hiina

Tootja nimi:

JWELL

Mudel:

JWS75 / 38

Certification:

CE ja ISO


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

HDPE 110–315 mm PE toru ekstruuderit kasutatakse peamiselt vee- ja gaasivarustustorus. See tootmisliin suudab toota HDPE torus läbimõõduga 110mm/125mm/160mm/200mm/250/315mmja võib sobida ka erinevate rõhukraadidega torude tootmiseks vahemikus SDR9-SDR26. See tootmisliin koosneb JWS75 / 38 ühekruvilisest ekstruuderist, survepeast, kalibreerimispaagist, veepaagist, jahutuspaagist, äraveoüksusest, lõikurist ja virnastajast. Suurema võimsuse ja suurema efektiivsusega torude tootmiseks soovitame oma klientidel varustada ka Gravimetric süsteemid. Pärast kõigi nende aastate arengut oleme kliendi parema rahulolu loomiseks teinud mõned muudatused peamise ekstruuderi, stantsipea, kalibreerimispaagi ja lõikuri osas.


Ekstruuder:
HDPE läbimõõt 110 - 315 mm PE toruekstruuder. Varustatud Siemens PLC juhtimissüsteemi ja energiasäästliku küttesüsteemiga ekstruuderiga JWS 75/38. Mootorit saab vahemikus 132kw-160kw (132kw, 160kw). Samuti on võimsus vahemikus 550-650kg tunnis. Pakume klientidele valiku tegemiseks ka kahte erinevat käigukasti. Üks on valmistatud Hiina parima kvaliteediga kaubamärgil Guomao; teine ​​on Saksamaal valmistatud Flender.
b897b8ec513833a7fc2737f911673b6

Hallitus / sureb:
Jwell valmistab toruvormid ise. HDPE torude jaoks spetsiaalse materjaliga vorm 40Cr. Kõrval saame pakkuda ka hallituse täielikku varuosade teenust, sealhulgas stants, tihvt ja kalibreerimisvorm. Pakume ka kvaliteetset ja kiiret kalibreerimisvormi, et täita erinevaid kliendi nõudeid.

Kalibreerimispaak:
Jwell kujundab klientidele suure jõudlusega ja energiakalibreerimispaagi. See kalibreerimispaak on 9 meetrit, et tagada torude piisav jahutus ja kalibreerimine. See võib olla varustatud ka sagedusmuunduriga, et pumba töötamise ajal oleks energiasäästlik ja madal müratase. Suure läbimõõduga torude ekstrusiooniliini (630 ja ülespoole) jaoks kavandatakse kalibreerimispaak kaheks osaks, et veenduda, et sellel on parem kalibreerimisefekt.
bc0a561b5db7ba72c8e9365978f9050Jahutuspaak:
Veesuu on spetsiaalselt loodud veepaagi sees. Ja vett saab pihustada torudele 360-kraadise suunaga. Veesuu võib olla reguleeritav ka vastavalt kliendi nõudmistele. Kiirete torude ekstrusiooniliini jaoks varustasime tavaliselt 3 veepaakide komplekti.
1881c1b0130ded0604eeec70dab6a24Tõsteseade:
250–315 HDPE toru jaoks kavandab Jwell kolm roomikveokit. Sagedusmuunduri või servomootori juhtimissüsteemi juhtimisel saab selle väljatõmbeseadme sünkroniseerida põhiekstruuderiga, et tagada kogu selle tootmisliini tõrgeteta töö.
牵引 机 TõsteseadeLõikur:
Jwelli disain selle masina tolmuvaba lõikamise süsteem. Sagedusmuunduri või servomootori süsteemiga varustatud lõikur suudab torusid täpselt lõigata. Ka lõiketera on väga sile.
Lõikur 切割 机Virnastaja ja kerimismasin:
See varustus on varustatud pneumaatilise juhtimissüsteemiga. All olevate väikeste torude jaoks 315 mm (250–315 mm) läbimõõt. Tavaliselt soovitame oma kliendil virnastaja asemel varustada kerimismasin.


Järgnevad on torumasina jaoks asjakohased osad:

IMG_6267    模具 2    IMG_6272


Rakendused

Kõva ja elastse materjalina, mis suudab minimaalse hooldusega vastu pidada vähemalt 100 aastat, on HDPE toru osutunud paljude teiste torustikematerjalide paremaks kui joogivee transportimise ja jaotamise vahend. HDPE toru pikk kasutusiga ja madalad hoolduskulud koos selle võimega paigaldada mitmesuguste kraavivabade tehnoloogiatega toob kaasa HDPE toru madalaima olelusringi kulude kui mis tahes joogiveetorustiku süsteemis. HDPE toru on ideaalne torustike lahendus avalikele ja eraviisilistele joogiveesüsteemidele. HDPE toru kasutusiga on üle 100 aasta ja see on mitmekülgne esitamiseks erinevates tingimustes. HDPE toru pakub loogilist, vähese hooldustarbega investeeringut munitsipaal- ja erasektori joogiveerakendustesse. Võtke meiega täna ühendust, et rääkida klienditeenindajaga, kuidas HDPE veetoru võiks teie järgmisele projektile kasuks tulla.

应用 场景 4    应用 场景 8    应用 场景 3


tehnilised nõuded


QQ pilt 20210324131850

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
JWELL MASINAD (CHANGZHOU), LTD. on Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd. järjekordne arengustrateegia keskus, mis asub Jiangsu zhongguancuni kõrgtehnoloogia tööstuspargis, Liyangi linnas, Jiangsu provintsis, kõrgtehnoloogia tootja, mis on spetsialiseerunud plastist väljapressimisseadmete uurimisele ja arendamisele. Tehase pindala on 400 aakrit; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskond, samuti arenenud töötlemisfond ja normatiivne monteerimistsehh. Meie ettevõtlikkus on "Tähelepanelik, töö ajal, kiire ja korralik", jätkates uue väljapressimisvälja uurimist. Tere tulemast uute ja vanade klientide juurde, kes külastavad meid uurimiseks, juhendamiseks ja koostööks. Meil on hea meel pakkuda võimsat tuge


1
2
4
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
集装箱 运输 图片 (4)
包装 图 6
KKK

1. küsimus: kuidas saab tellida ja makseid teha?
A1: Kui olete oma nõuded selgeks teinud ja määratud ekstrusiooniliin sobib teile ideaalselt. Saadame teile tehnilised lahendused ja Proforma arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-post on varasemast erinev, siis kuidas peaksime reageerima?
A2: palun ärge saatke makse ja kontrollige meiega enne makse korraldamist (pangaandmed on loetletud igas proforma arves.) 

3. küsimus: kui pikk on tarneaeg?
A3: tavaliselt kulub umbes 1 - 4 kuud tellimuse ettemakse laekumisel erinevatest masinatest.

4. küsimus: mis on teie minimaalne tellimiskogus?
A4: üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooni liine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast meie tulevase ostuplaani tehniliste uuenduste või täiustuste saamiseks.   

KÜSITLUS