kõik kategooriad
  • PE
  • 1621927726665439
  • 1621927726215483
  • PE
  • 1621927726665439
  • 1621927726215483

Jwelli suure võimsusega 710–1200 mm PE torude ekstrusioonimasin

Lähtekoht:

Hiina

Tootja nimi:

JWELL

Mudel:

JWS90/38; JWS120/38

Certification:

CE ja ISO


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

HDPE 710–1200 mm PE toruekstruuderit kasutatakse peamiselt vee- ja gaasivarustustorus. See tootmisliin võib toota HDPE toru läbimõõduga 710mm / 1200mm, ja see võib sobida ka erineva rõhuastmega torude tootmiseks vahemikus SDR9-SDR26. See tootmisliin koosneb JWS90/38 või 120/38 ühe kruviga ekstruuderist, stantsist, kalibreerimispaagist, veepaagist, jahutuspaagist, väljatõmbeseadmest, lõikurist ja virnastajast. Suurema võimsusega ja suurema efektiivsusega torude tootmiseks soovitame oma klientidel varustada ka Gravimetric süsteemid. Pärast kogu nende aastate arengut oleme teinud mõningaid muudatusi peamise ekstruuderi, stantsipea, kalibreerimismahuti ja lõikuri jaoks, et suurendada klientide rahulolu.

PE1600管材线


Ekstruuder:
HDPE läbimõõt 710–1200 mm PE toruekstruuder. Varustatud JWS90/38 või JWS 120/38 ekstruuderiga koos Siemensi PLC juhtimissüsteemi ja energiasäästliku küttesüsteemiga. Mootori võimsus võib olla vahemikus 315kw kuni 355w. Võimsus on samuti vahemikus 1000-1600 kg tunnis. Pakume klientidele ka kahte erinevat käigukasti. Üks on valmistatud Hiinas parima kvaliteediga brändi Guomao; teine ​​on Saksamaal valmistatud Flender.

ekstruuder
Hallitus/vormid:
Jwell valmistab toruvormid ise. HDPE torudele, spetsiaalsest materjalist vormiga 40Cr. Lisaks saame pakkuda ka täielikku varuosade teenust hallituse jaoks, sealhulgas stantsitihvt, stantsipuks ja kalibreerimisvorm. Pakume ka kvaliteetseid ja kiireid kalibreerimisvorme, mis vastavad erinevatele klientide nõudmistele.

Kalibreerimispaak:
Jwell kujundab klientidele suure jõudlusega ja energiakalibreerimispaaki. See kalibreerimispaak on 9 meetrit, et tagada torude piisav jahutus ja kalibreerimine. Selle saab varustada ka sagedusmuunduriga, et säästa energiat ja vähendada müra pumba töötamise ajal. Suure läbimõõduga torude ekstrudeerimisliini (630 ja rohkem) puhul on kalibreerimispaak konstrueeritud kaheosalisena, et tagada selle parem kalibreerimisefekt.

Vaakumpaak
Jahutuspaak:
Veesuu on spetsiaalselt kujundatud veepaagi sees. Ja vett saab pihustada torudele 360 ​​kraadise suunaga. Veesuudme saab ka kohandada vastavalt kliendi soovile. Kiire torude ekstrusiooniliini jaoks varustasime tavaliselt 3 komplekti veepaake.

jahutuspaak
Väljaveoüksus:
710–1200 mm PE toruekstruuderi jaoks on Jwelli disainiga kaheksa röövikuga väljatõmbeseade. Sagedusmuunduri või servomootori juhtimissüsteemi juhtimisel saab selle väljatõmbeseadme sünkroonida peamise ekstruuderiga, et tagada kogu selle tootmisliini tõrgeteta töö.
mahaveoüksusLõikur:
Selle masina jaoks mõeldud Jwell disainitud tolmuvaba lõikamissüsteem. Sagedusmuunduri või servomootorisüsteemiga varustatud lõikur saab torusid täpselt lõigata. Lõikeserv on ka väga sile.
Lõikur

Virnastaja:
See seade on varustatud pneumaatilise juhtimissüsteemiga. 

virnastaja

Rakendused

Tugeva ja elastse materjalina, mis suudab minimaalse hooldusega vastu pidada 100 aastat või kauem, on HDPE toru joogivee transportimise ja jaotamise vahendina osutunud paljudest teistest torustikumaterjalidest paremaks. HDPE toru pikk kasutusiga ja madalad hoolduskulud koos võimalusega paigaldada erinevaid kaevikuvabasid tehnoloogiaid võimaldavad HDPE torudel olla joogiveetorustike madalaimad elutsükli kulud. HDPE toru on ideaalne torustikulahendus avalike ja erasektori joogiveesüsteemide jaoks. HDPE toru kasutusiga on üle 100 aasta ja see on mitmekülgne mitmesugustes tingimustes. HDPE-toru pakub loogilist ja vähese hooldusega investeeringut munitsipaal- ja erasektori joogiveerakendustesse. Võtke meiega ühendust juba täna, et rääkida klienditeeninduse esindajaga, kuidas HDPE-veetoru võib teie järgmisele projektile kasulik olla.

应用场景6    应用场景2    应用场景1


tehnilised nõuded


QQ pilt 20210324131850

konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus teadussaavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 kord, seega ei säästa see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatne aste, tootmine on usaldusväärne ja stabiilne.


1
2
4
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
集装箱运输图片 (2)
集装箱运输图片 (4)
包装图5
包装图6
FAQ

K1. Kuidas saan tellida ja makseid teha?
A1: kui teie nõuded on selged ja kindlaksmääratud ekstrusiooniliin on teie jaoks ideaalne. Saadame Teile tehnilised lahendused ja Proforma Arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC, nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-posti aadress on varasemast erinev, kuidas peaksime reageerima?
V2: Ära saatke makset ja kontrollige enne makse korraldamist meiega uuesti (pangaandmed on loetletud igal eelarve arvel.) 

Q3: Kui pikk on tarnekuupäev?
A3: Tavaliselt kulub tellimuse ettemaksu laekumisel sõltuvalt erinevatest masinatest umbes 1–4 kuud.

Q4: Mis on teie minimaalne tellimuse kogus?
A4:  Üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooniliine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast võtke meiega ühendust tehniliste uuenduste või tulevase ostuplaani täiustamiseks.   

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad