kõik kategooriad

Jwelli suure mahutavusega 710mm - 1200mm PE torude ekstrusioonimasin

Lähtekoht:

Hiina

Tootja nimi:

JWELL

Mudel:

JWS90/38; JWS120/38

Certification:

CE ja ISO


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

HDPE 710–1200 mm PE toru ekstruuderit kasutatakse peamiselt vee- ja gaasivarustustorus. See tootmisliin suudab toota HDPE torus läbimõõduga 710mm / 1200mm, ja see võib sobida ka erineva rõhuastmega torude tootmiseks vahemikus SDR9-SDR26. See tootmisliin koosneb JWS90/38 või 120/38 ühe kruviga ekstruuderist, stantsist, kalibreerimispaagist, veepaagist, jahutuspaagist, väljatõmbeseadmest, lõikurist ja virnastajast. Suurema võimsusega ja tõhusamate torude tootmiseks soovitame oma klientidel varustada ka Gravimetric süsteemid. Pärast kogu nende aastate arengut oleme teinud mõningaid muudatusi peamise ekstruuderi, stantsipea, kalibreerimismahuti ja lõikuri jaoks, et suurendada klientide rahulolu.

PE1600管材线


Ekstruuder:
HDPE läbimõõt 710–1200 mm PE toruekstruuder. Varustatud JWS90/38 või JWS 120/38 ekstruuderiga koos Siemensi PLC juhtimissüsteemi ja energiasäästliku küttesüsteemiga. Mootori võimsus võib olla vahemikus 315 kW kuni 355 W. Võimsus on samuti vahemikus 1000-1600 kg tunnis. Pakume klientidele ka kahte erinevat käigukasti. Üks on valmistatud Hiinas parima kvaliteediga brändi Guomao; teine ​​on Saksamaal valmistatud Flender.

ekstruuder
Hallitus / sureb:
Jwell valmistab toruvormid ise. HDPE torude jaoks spetsiaalse materjaliga vorm 40Cr. Kõrval saame pakkuda ka hallituse täielikku varuosade teenust, sealhulgas stants, tihvt ja kalibreerimisvorm. Pakume ka kvaliteetset ja kiiret kalibreerimisvormi, et täita erinevaid kliendi nõudeid.

Kalibreerimispaak:
Jwell kujundab klientidele suure jõudlusega ja energiakalibreerimispaagi. See kalibreerimispaak on 9 meetrit, et tagada torude piisav jahutus ja kalibreerimine. See võib olla varustatud ka sagedusmuunduriga, et pumba töötamise ajal oleks energiasäästlik ja madal müratase. Suure läbimõõduga torude ekstrusiooniliini (630 ja ülespoole) jaoks kavandatakse kalibreerimispaak kaheks osaks, et veenduda, et sellel on parem kalibreerimisefekt.

Vaakumpaak
Jahutuspaak:
Veesuu on spetsiaalselt loodud veepaagi sees. Ja vett saab pihustada torudele 360-kraadise suunaga. Veesuu võib olla reguleeritav ka vastavalt kliendi nõudmistele. Kiirete torude ekstrusiooniliini jaoks varustasime tavaliselt 3 veepaakide komplekti.

jahutuspaak
Tõsteseade:
710–1200 mm PE toruekstruuderi jaoks on Jwelli disainiga kaheksa röövikuga väljatõmbeseade. Sagedusmuunduri või servomootori juhtimissüsteemi juhtimisel saab selle väljatõmbeseadme sünkroonida peamise ekstruuderiga, et tagada kogu selle tootmisliini tõrgeteta töö.
mahaveoüksusLõikur:
Jwelli disain selle masina tolmuvaba lõikamise süsteem. Sagedusmuunduri või servomootori süsteemiga varustatud lõikur suudab torusid täpselt lõigata. Ka lõiketera on väga sile.
Lõikur

Virnastaja:
See seade on varustatud pneumaatilise juhtimissüsteemiga. 

virnastaja

Rakendused

Kõva ja elastse materjalina, mis suudab minimaalse hooldusega vastu pidada vähemalt 100 aastat, on HDPE toru osutunud paljude teiste torustikematerjalide paremaks kui joogivee transportimise ja jaotamise vahend. HDPE toru pikk kasutusiga ja madalad hoolduskulud koos selle võimega paigaldada mitmesuguste kraavivabade tehnoloogiatega toob kaasa HDPE toru madalaima olelusringi kulude kui mis tahes joogiveetorustiku süsteemis. HDPE toru on ideaalne torustike lahendus avalikele ja eraviisilistele joogiveesüsteemidele. HDPE toru kasutusiga on üle 100 aasta ja see on mitmekülgne esitamiseks erinevates tingimustes. HDPE toru pakub loogilist, vähese hooldustarbega investeeringut munitsipaal- ja erasektori joogiveerakendustesse. Võtke meiega täna ühendust, et rääkida klienditeenindajaga, kuidas HDPE veetoru võiks teie järgmisele projektile kasuks tulla.

应用 场景 6    应用 场景 2    应用 场景 1


tehnilised nõuded


QQ pilt 20210324131850

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus uurimistöö saavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 korda, seega ei vähenda see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatiline kraad, tootmine usaldusväärne ja stabiilne.


1
2
4
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
集装箱 运输 图片 (2)
集装箱 运输 图片 (4)
包装 图 5
包装 图 6
KKK

1. küsimus: kuidas saab tellida ja makseid teha?
A1: Kui olete oma nõuded selgeks teinud ja määratud ekstrusiooniliin sobib teile ideaalselt. Saadame teile tehnilised lahendused ja Proforma arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-post on varasemast erinev, siis kuidas peaksime reageerima?
A2: palun ärge saatke makse ja kontrollige meiega enne makse korraldamist (pangaandmed on loetletud igas proforma arves.) 

3. küsimus: kui pikk on tarneaeg?
A3: tavaliselt kulub umbes 1 - 4 kuud tellimuse ettemakse laekumisel erinevatest masinatest.

4. küsimus: mis on teie minimaalne tellimiskogus?
A4: üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooni liine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast meie tulevase ostuplaani tehniliste uuenduste või täiustuste saamiseks.   

KÜSITLUS