kõik kategooriad

Uudised

Jwell Machinery ostab Saksa puhumisvormimismasinate tootja Kautexi!

Aeg: 2024-01-11 Kuidas: 35

Bonn, 10.01.2024.Kautex Machinery Manufacturing Co., Ltd.-i ümberkorraldamine juhatas sisse olulise verstaposti: Jwell Machinery Company investeeris ettevõttesse, tagades nii selle iseseisva pideva toimimise ja edasise arengu. - Ekstrusioonpuhumisvormimissüsteemide arendamisele ja tootmisele spetsialiseerunud Kautex Maschinenfabrik GmbH tegevust on alates 1. jaanuarist 2024 pikendatud seoses Jwell Machinery omandamisega.

pilt-1

(Kautex ettevõte Bonnis, Saksamaal)


"Äritegevuse üleandmisega saavutatakse protsessiga kiire ja edukas sulgemine, mis seab kursi ettevõtte positiivsele tulevikule. Asjaolu, et see oli lühikese ajaga võimalik ..., rõhutab ettevõtte tõhusust. isehaldusmenetlus kui vahend ettevõtete tervendamiseks ja hooldamiseks, " ütles Boddenberg avalduses.


pilt-2

(Jwell Machinery Suzhous, Hiinas)


„Jwelli kui Kautex Machinery Systems GmbH uue tugeva partnerina on meie tulevik helge. Jwell sobib meile strateegiliselt, neil on tugev plastmasinate tootmise taust ja neil on Kautexi ümberkujundamise lõpuleviimiseks piisavad rahalised vahendid, mis aitavad meil jätkata lokaliseeritud tootmise ja teenuste süvendamist eesmärgiga luua maailmatasemel turuliider ekstrusioonpuhumisvormimise äris," ütles Kautex Groupi tegevjuht Thomas. Kautex on Jwell Machinery alluvuses tegutsev iseseisev ettevõte.


pilt-3

(Hr. He HaiChao, Jwell Machinery Co., ltd president)


Jwell ostis edukalt Saksamaalt firma Kautexi, mis on spetsialiseerunud puhumisvormimismasinatele    Jätkame helge tuleviku nimel!

pilt-4

Kuumad kategooriad