kõik kategooriad

JWELLi kiire alumiiniumplastist komposiitpaneeli (ACP) ekstrusiooniliin

Lähtekoht:Changzhou
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS135/170/180
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Puidust kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:110 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus
Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS135/170/180
Certification:CE, ISO

Alumiiniumist plastkomposiitpaneel, mida nimetatakse lühidalt ACP -ks, koosneb alumiiniumfooliumist ja polüetüleenist, võttes selle uue ehitusmaterjali tootmiseks kasutusele termokattetehnoloogia. Seda kasutatakse laialdaselt ehitusseinte, välisuste kaunistamiseks, samuti reklaami ja siseuste kaunistamiseks. Kombineerides traditsioonilist töötlemistehnoloogiat ja praktilisi kogemusi, arendab JWELL Machinery Co., Ltd kiiret leegiaeglustavat klassi AKV plaati. maksimaalne väljund võib olla 2500 kg/h, liini kiirus on 10 m/min, laius 900-2000 mm, alumiiniumfooliumi paksus on üle 0.18 mm.

Samuti tarnime tavalist AKV liini väljundvõimsusega 500–800 kg / h, liini maksimaalne kiirus 5 m / min, toote sobiv laius 900–1560 mm, alumiiniumfooliumi paksus 0.06–0.5 mm.

AKV lehtede ekstrusiooniliin

Rakendused

   AKV

tehnilised nõuded

AKV2

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
Jwell on Hiina suurim plastist väljapressimistehnika tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, mis pakub meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, inverter, PLC jne. Me ei taga mitte ainult kvaliteeti, vaid ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni valmistasime ise. Pealegi on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse inimese, kes saab kliendile müügijärgset teenust osutada kogu maailmas. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kõikjal, kus eksisteerib inimene, kus iganes näete Jwell People'i". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et koos ehitada kõrge intelligentne ülemaailmne väljapressimise ökokett!

1

Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
集装箱 运输 图片 (4)
包装 图 6
KKK

1. küsimus: kuidas saab tellida ja makseid teha?
A1: Kui olete oma nõuded selgeks teinud ja määratud ekstrusiooniliin sobib teile ideaalselt. Saadame teile tehnilised lahendused ja Proforma arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-post on varasemast erinev, siis kuidas peaksime reageerima?
A2: palun ärge saatke makse ja kontrollige meiega enne makse korraldamist (pangaandmed on loetletud igas proforma arves.) 

3. küsimus: kui pikk on tarneaeg?
A3: tavaliselt kulub umbes 1 - 4 kuud tellimuse ettemakse laekumisel erinevatest masinatest.

4. küsimus: mis on teie minimaalne tellimiskogus?
A4: üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooni liine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast meie tulevase ostuplaani tehniliste uuenduste või täiustuste saamiseks.   

KÜSITLUS