kõik kategooriad
  • AKV
  • AKV

JWELLi kiire alumiiniumplastist komposiitpaneeli (AKP) ekstrusiooniliin

Lähtekoht:Changzhou
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS135/170/180
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Puidust kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:110 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus
Lähtekoht:Changzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS135/170/180
Certification:CE, ISO

Alumiiniumplastist komposiitpaneel, mida nimetatakse lühidalt ACP-ks, koosneb alumiiniumfooliumist ja polüetüleenist ning kasutab selle uue ehitusmaterjali tootmiseks termokatte tehnoloogiat. Seda kasutatakse laialdaselt nii ehitusseinte, välisuste kaunistamiseks kui ka reklaami- ja siseuste kaunistamiseks. Kombineerides traditsioonilist töötlemistehnoloogiat ja praktilisi kogemusi, arendab JWELL Machinery Co., ltd kiiret leegiaeglustavat ACP-plaati. maksimaalne väljund võib olla 2500 kg / h, liini kiirus on 10 m / min, laius on 900-2000 mm, alumiiniumfooliumi paksus on üle 0.18 mm.

Samuti tarnime tavalist AKV liini väljundvõimsusega 500–800 kg / h, liini maksimaalne kiirus 5 m / min, toote sobiv laius 900–1560 mm, alumiiniumfooliumi paksus 0.06–0.5 mm.

AKV lehtede ekstrusiooniliin

Rakendused

   AKV

tehnilised nõuded

AKV2

konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
Jwell on Hiina suurim plasti ekstrusioonimasinate tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, kes pakuvad meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, invertor, PLC jne. Me mitte ainult ei garanteeri kvaliteeti, vaid tagame ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni, valmistasime ise. Lisaks on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse isiku, kes saavad pakkuda klientidele müügijärgset teenindust üle kogu maailma. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kus iganes inimene eksisteerib, kus iganes näete Jwelli inimesi". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et luua koos kõrge intelligentne ülemaailmne ekstrusiooni ökokett!

1

Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
集装箱运输图片 (1)
集装箱运输图片 (4)
包装图6
FAQ

K1. Kuidas saan tellida ja makseid teha?
A1: kui teie nõuded on selged ja kindlaksmääratud ekstrusiooniliin on teie jaoks ideaalne. Saadame Teile tehnilised lahendused ja Proforma Arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC, nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-posti aadress on varasemast erinev, kuidas peaksime reageerima?
V2: Ära saatke makset ja kontrollige enne makse korraldamist meiega uuesti (pangaandmed on loetletud igal eelarve arvel.) 

Q3: Kui pikk on tarnekuupäev?
A3: Tavaliselt kulub tellimuse ettemaksu laekumisel sõltuvalt erinevatest masinatest umbes 1–4 kuud.

Q4: Mis on teie minimaalne tellimuse kogus?
A4:  Üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooniliine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast võtke meiega ühendust tehniliste uuenduste või tulevase ostuplaani täiustamiseks.   

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad