kõik kategooriad
  • PET
  • PET

Jwell PET-lehtede ekstrusiooniliin

Lähtekoht:Changzhou
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS75/85/95
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Puidust kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:110 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Kirjeldus
Lähtekoht:Changzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS75/85/95
Certification:CE, ISO

● Paralleelne kahe kruviga ekstrusiooniliin PET-lehe jaoks, see liin on varustatud degaseerimissüsteemiga ja ei vaja kuivatamis- ja kristalliseerimisseadet. Ekstrusiooniliinil on madala energiakulu, lihtne tootmisprotsess ja lihtne hooldus. Segmenteeritud kruvistruktuur võib vähendada PET-vaigu, sümmeetrilise ja õhukese seinaga kalandrirulli viskoossuse kadu
suurendage jahutusefekti ja parandage võimsust ja lehe kvaliteeti. Mitmekomponendiline doseerimissöötur suudab täpselt kontrollida esmase materjali, ringlussevõtu materjali ja põhipartii protsenti, lehte kasutatakse laialdaselt termovormimispakenditööstuses.

PET-leht Jwell Byron Liu 0086 188 5121 6977

Rakendused

PET-2   PLA-2

tehnilised nõuded
MUDELMitmekihilineÜhekihilineVäga tõhus
Ekstruuderi mudelSJZ75&36/40-1000SJZ85 / 40-1000SJZ95&65/44-1500
Tootmispaksus (mm)0.15-1.50.15-1.50.15-1.5
Peamine võimsus (kw)132/15200315
Mahutavus (kg / h)500750800-1000


konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
Jwell on Hiina suurim plasti ekstrusioonimasinate tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, kes pakuvad meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, invertor, PLC jne. Me mitte ainult ei garanteeri kvaliteeti, vaid tagame ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni, valmistasime ise. Lisaks on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse isiku, kes saavad pakkuda klientidele müügijärgset teenindust üle kogu maailma. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kus iganes inimene eksisteerib, kus iganes näete Jwelli inimesi". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et luua koos kõrge intelligentne ülemaailmne ekstrusiooni ökokett!

1

Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
集装箱运输图片 (1)
集装箱运输图片 (4)
包装图6
FAQ

K1. Kuidas saan tellida ja makseid teha?
A1: kui teie nõuded on selged ja kindlaksmääratud ekstrusiooniliin on teie jaoks ideaalne. Saadame Teile tehnilised lahendused ja Proforma Arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC, nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-posti aadress on varasemast erinev, kuidas peaksime reageerima?
V2: Ära saatke makset ja kontrollige enne makse korraldamist meiega uuesti (pangaandmed on loetletud igal eelarve arvel.) 

Q3: Kui pikk on tarnekuupäev?
A3: Tavaliselt kulub tellimuse ettemaksu laekumisel sõltuvalt erinevatest masinatest umbes 1–4 kuud.

Q4: Mis on teie minimaalne tellimuse kogus?
A4:  Üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooniliine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast võtke meiega ühendust tehniliste uuenduste või tulevase ostuplaani täiustamiseks.   

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad