kõik kategooriad

Jwelli PET-lehtede ekstrusiooniliin

Lähtekoht:Changzhou
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS75/85/95
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Puidust kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:110 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Kirjeldus
Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS75/85/95
Certification:CE, ISO

● Paralleelne kahe kruviga ekstrusiooniliin PET -lehele, see liin on varustatud degaseerimissüsteemiga ning ei vaja kuivatus- ja kristalliseerimisseadet. Ekstrusiooniliinil on madala energiatarbega omadused, lihtne tootmisprotsess ja lihtne hooldus. Segmenteeritud kruvistruktuur võib vähendada PET-vaigu, sümmeetrilise ja õhukese seinaga kalanderrulli viskoossuse kadu
suurendage jahutavat efekti ning parandage mahutavust ja lehtede kvaliteeti. Mitmekomponendiline doseerimissöötja saab täpselt kontrollida esmase materjali, ringlussevõetava materjali ja põhipartii protsenti, lehte kasutatakse laialdaselt termovormimise pakenditööstuses.

PET -leht Jwell Byron Liu 0086 188 5121 6977

Rakendused

PET-2   PLA-2

tehnilised nõuded
MUDELMitmekihilineÜhekihilineVäga tõhus
Ekstruuderi mudelSJZ75 & 36/40-1000SJZ85 / 40-1000SJZ95 & 65/44-1500
Tootmise paksus (mm)0.15-1.50.15-1.50.15-1.5
Peamine moror võimsus (kw)132 / 15200315
Mahutavus (kg / h)500750800-1000


konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
Jwell on Hiina suurim plastist väljapressimistehnika tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, mis pakub meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, inverter, PLC jne. Me ei taga mitte ainult kvaliteeti, vaid ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni valmistasime ise. Pealegi on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse inimese, kes saab kliendile müügijärgset teenust osutada kogu maailmas. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kõikjal, kus eksisteerib inimene, kus iganes näete Jwell People'i". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et koos ehitada kõrge intelligentne ülemaailmne väljapressimise ökokett!

1

Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
集装箱 运输 图片 (4)
包装 图 6
KKK

1. küsimus: kuidas saab tellida ja makseid teha?
A1: Kui olete oma nõuded selgeks teinud ja määratud ekstrusiooniliin sobib teile ideaalselt. Saadame teile tehnilised lahendused ja Proforma arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-post on varasemast erinev, siis kuidas peaksime reageerima?
A2: palun ärge saatke makse ja kontrollige meiega enne makse korraldamist (pangaandmed on loetletud igas proforma arves.) 

3. küsimus: kui pikk on tarneaeg?
A3: tavaliselt kulub umbes 1 - 4 kuud tellimuse ettemakse laekumisel erinevatest masinatest.

4. küsimus: mis on teie minimaalne tellimiskogus?
A4: üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooni liine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast meie tulevase ostuplaani tehniliste uuenduste või täiustuste saamiseks.   

KÜSITLUS