kõik kategooriad
  • PLAAN
  • LEMMIKLOOM
  • PLAAN
  • LEMMIKLOOM

PLA, APET, PETG, CPET lehtede ekstrusiooniliin

Lähtekoht:ChangZhou/SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:110 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus
Lähtekoht:ChangZhou/SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS
Certification:CE, ISO

● PLA, APET, PETG, CPET ühekihiline või mitmekihiline lehtede ekstrusioonimasin. See on üks arenenumaid tootmisliine, millel on laagerdunud tehnoloogia ja stabiilsus Hiinas. Võrreldes teiste sama tüüpi seadmetega on selle üldine tõhusus üle 30% kõrgem. See liin sobib ka PLA, APET, PETG, CPET jaoks.

petg Seda nimetatakse madala temperatuuriga PET-iks, see on uus keskkonnasõbralik pakkematerjal, millel on sellised omadused nagu kõrge läige, hea läbipaistvus, suurepärane tõkkeomadus, isekadhesioon, mida kasutatakse liimimiseks ja kõrgsageduslikuks töötlemiseks.

CPET on teatud tüüpi modifitseeritud PET, millel on hea vastupidavus kõrgele temperatuurile, seda kasutatakse tavaliselt mikrolaineahjus pakendamiseks

PLAAN on omamoodi joonekujuline alifaatne polüester. PLA-d saab kasutada puu-, juurvilja-, muna-, kuumtöödeldud ja praetoitude jäigas pakendis, samuti võib kasutada võileiva, biskviidi ja mõne muu pakendi, näiteks värske lille, pakendamiseks.

Rakendused

12

PLA-3

PLA-4

tehnilised nõuded
MUDELMitmekihilineÜhekihilineVäga tõhus
Ekstruuderi mudelSJZ120 / 65-1000SJZ120-1000SJZ150-1500
Tootmispaksus (mm)0.2-1.50.2-1.50.2-1.5
Peamine võimsus (kw)110/45110160
Mahutavus (kg / h)500450800


konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus teadussaavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 kord, seega ei säästa see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatne aste, tootmine on usaldusväärne ja stabiilne.


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
包装图4
包装图5
包装图6
FAQ

Q1: Mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS

Kuumad kategooriad