kõik kategooriad

PLA, APET, PETG, CPET lehtede ekstrusiooniliin

Lähtekoht:ChangZhou / SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:110 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus
Lähtekoht:ChangZhou / SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS
Certification:CE, ISO

● PLA, APET, PETG, CPET ühe- või mitmekihiline lehtede ekstrusioonimasin. See on Hiinas üks arenenumaid tehnoloogiaid ja stabiilsust. Võrreldes teiste samalaadsete seadmetega on selle üldine efektiivsus üle 30% kõrgem. See liin sobib ka PLA, APET, PETG, CPET jaoks.

petg nimetatakse madala temperatuuriga PET-iks, see on uus keskkonnasõbralik pakkematerjal, millel on sellised omadused nagu kõrge läige, hea läbipaistvus, suurepärane tõkkeomadus, isekleepuvus, mida kasutatakse liimi sidumiseks ja kõrgsageduslikuks töötlemiseks.

CPET on omamoodi modifitseeritud PET, millel on hea vastupidavus kõrgele temperatuurile, seda kasutatakse tavaliselt mikrolaineahjus pakendamiseks

PLAAN on omamoodi joone kujuga alifaatsed polüestrid. PLA -d saab kasutada puuviljade, köögiviljade, munade, keedetud toidu ja röstitud toidu jäiga pakendis, samuti võileiva, küpsise ja mõne muu pakendi, näiteks värske lille pakendamiseks.

Rakendused

12

PLA-3

PLA-4

tehnilised nõuded
MUDELMitmekihilineÜhekihilineVäga tõhus
Ekstruuderi mudelSJZ120 / 65-1000SJZ120-1000SJZ150-1500
Tootmise paksus (mm)0.2-1.50.2-1.50.2-1.5
Peamine moror võimsus (kw)110 / 45110160
Mahutavus (kg / h)500450800


konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus uurimistöö saavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 korda, seega ei vähenda see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatiline kraad, tootmine usaldusväärne ja stabiilne.


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

1. küsimus: mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS