kõik kategooriad

PP 、 PS 、 EVOH lehtede ekstrusiooniliin

Lähtekoht:ChangZhou / SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:110 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus
Lähtekoht:ChangZhou / SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS
Certification:CE, ISO

PP / PS pakendileht, kirjatarvete kaunistamiseks mõeldud lehtede ekstrusiooniliinid

PP / PS-lehte kasutatakse laialdaselt toiduainete, elektrikomponentide pakendi, mitmesuguste liiva, läbipaistva, kaldu tera kaunistamiseks. Oleme võimelised pakkuma mitmekihilisi lehtede ekstrusioonimasinaid vastavalt kliendi nõudmistele, väljundvõimalus on vahemikus 100-1200 kg / h.

PP, EVA, EVOH mitmekihiline lehe koekstrusiooniliin
Suzhou JWELL töötas turu toodete kõrge nõudmise rahuldamiseks välja viiekihilise sümmeetrilise jaotuse ja seitsmekihilise asümmeetrilise jaotuse täiustatud tehnoloogia, mis muudab toodetud lehed parema tõkkepuude, suurepärase hapniku- ja õhuniiskuse vastaseks. Kasutatakse peamiselt želee pakkimiseks, liha pakkimiseks, suupistete pakkimiseks jne, ravimite ja kosmeetikavahendite pakkimiseks.

Rakendused

17

447053279082434528

856210137626097921

tehnilised nõuded
LiigidImemispakendi lehtKirjade kaunistamise leht
materjalPP / PS / Puusad / EVOHPP / PS / PE
Tootmise paksus (mm)0.18-2.00.15-2.0
Tootmise laius (mm)600-1500600-1500
Mahutavus (kg / h)200-1000200-1000


konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus uurimistöö saavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 korda, seega ei vähenda see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatiline kraad, tootmine usaldusväärne ja stabiilne.


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

1. küsimus: mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS