kõik kategooriad
  • PP
  • PP

PP, PS, EVOH lehtede ekstrusiooniliin

Lähtekoht:ChangZhou/SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:110 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus
Lähtekoht:ChangZhou/SuZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS
Certification:CE, ISO

PP/PS pakendileht, kirjatarvete kaunistuslehtede ekstrusiooniliinid

PP / PS-lehte kasutatakse laialdaselt toiduainete, elektrikomponentide pakendite jaoks, erinevat tüüpi liiva, läbipaistva, kaldus teraga kaunistamiseks. Oleme võimelised tarnima mitmekihilisi lehtede ekstrusioonimasinaid vastavalt kliendi nõudmistele, valikuvõimaluse väljundvahemik on 100-1200 kg / h.

PP, EVA, EVOH mitmekihiline lehe koekstrusiooniliin
Turu kõrgetele toodete nõudmistele vastamiseks töötas Suzhou JWELL välja viiekihilise sümmeetrilise jaotuse ja seitsme kihi asümmeetrilise jaotuse täiustatud tehnoloogia, mis muudab toodetud lehtedel parema tõkkevõime, suurepärase hapniku- ja niiskusevastase toime. Kasutatakse peamiselt želee pakkimiseks, liha pakkimiseks, suupistete pakendamiseks jne, ravimite ja kosmeetikatoodete pakendamiseks.

Rakendused

17

447053279082434528

856210137626097921

tehnilised nõuded
LiigidImemispaketi lehtKirjatarvete kaunistusleht
MATERJALPP/PS/HIPS/EVOHPP/PS/PE
Tootmispaksus (mm)0.18-2.00.15-2.0
Tootmislaius (mm)600-1500600-1500
Mahutavus (kg / h)200-1000200-1000


konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus teadussaavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 kord, seega ei säästa see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatne aste, tootmine on usaldusväärne ja stabiilne.


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
包装图4
包装图5
包装图6
FAQ

Q1: Mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS

Kuumad kategooriad