kõik kategooriad
  • TPÜ
  • TPÜ

TPU läbipaistev kile, kuumsulamkile ekstrusiooniliin

Lähtekoht:Suzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:110 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Kirjeldus
Lähtekoht:Suzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS
Certification:CE, ISO

● TPU (termoplastiline polüuretaan) lehel on suurepärane kõrge pinge, suure tõmbejõu, hea sitkuse, vananemiskindluse, keskkonnale mittetoksilise, antimükootilise ja antibakteriaalse, kulumis- ja korrosioonikindluse, bioloogilise ühilduvuse suurepärane omadus. Seda kasutatakse laialdaselt kingade, riiete, õhuga täidetud mänguasjade, veepealsete ja veealuste spordivahendite, meditsiiniseadmete, spordivarustuse, autoistmete materjali, vihmavarju, pagasikottide, kuulikindla klaasi, pakkematerjalide valdkonnas.

● Tootmisliin kasutab ekstrusiooni ja rulli kalibreerimist lehe paksusega 0.05–2 mm ja laiusega 1000–2000 mm, mis võimaldab toota läbipaistvaid, värvilisi ja komposiittooteid.

Rakendused

TPU-1

TPU-2

TPU-3

tehnilised nõuded
MUDELJWS120 / 36JWS130 / 36
Tootmislaius (mm)1000-30001000-3000
Tootmispaksus (mm)0.02-2.00.02-2.0
Mahutavus (kg / h)200-300300-400


konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
See tootmisliin võtab kasutusele Euroopa kõige arenenuma tehnoloogia. See on energiasäästliku tootmisliini uus teadussaavutus, mis sobib HDPE, PP ja muude polüolefiintorude kiireks ekstrusiooniks. Võrreldes tavalise tootmisliiniga ulatub energiasäästuefekt 35% -ni ja toote efektiivsus suureneb rohkem kui 1 kord, seega ei säästa see mitte ainult saidi ja tööjõu kulusid, vaid parandab ka tõhusust.
Sellel tootmisliinil on kena välimus, kõrgem automaatne aste, tootmine on usaldusväärne ja stabiilne.


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
包装图4
包装图5
包装图6
FAQ

Q1: Mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS

Kuumad kategooriad