kõik kategooriad

Jwell PS plastist vahtplastist pildiraami ekstrusiooniliin

Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS 75/95/100/120
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:75days
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Kirjeldus
Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:JWS 75/95/100/120
Certification:CE, ISO

● YF-seeria PS-vahtprofiilide ekstrusiooniliin koosneb ühe kruviga ekstruuderist ja spetsiaalsest kaas-ekstruuderist koos jahutusveepaagiga, kuuma stantsimise masinasüsteemiga, väljatõmbamisseadmega ja virnastajaga. See liin koos imporditud ABB vahelduvvoolu muunduri juhtimisega, imporditud RKC temperatuurimõõturiga jne ning hea plastifitseerimise, suure väljundvõimsuse ja stabiilse jõudluse funktsioonidega jne. Kuuma stantsimismasina süsteem ühendas välismaise tehnoloogia kuuma stantsimise reljeefmeetodi abil kattekiht kilest kuni vahustatud profiilini. Masin, millel on hea välimus, stabiilne jõudlus, täpne ja lihtne töö. Reljeefratta reguleerimisega saab masin töötada erinevate profiilidega. Koos põhiekstruuderi ja muude väljapressimise auruseadmetega on see liin populaarne kui uusim väljatöötatud tootmisliin.

Rakendused

WeChat Image_20210517150452

WeChat Image_20210517150439

WeChat Image_20210517150447

tehnilised nõuded
MUDELYF1YF2YF3YF4
Ekstruuderi tüüpJWS65JWS90JWS100JWS120
KoekstruuderJWS35JWS45JWS45JWS45
Tootmise laius3inch4inch5inch6-8inch
Kuum stantsimismasin8 rühmade10 rühmade10 rühmade12 rühmade
Kiirus2-6m / min2-6m / min2-6m / min2-6m / min


konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
Jwell on Hiina suurim plastist väljapressimistehnika tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, mis pakub meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, inverter, PLC jne. Me ei taga mitte ainult kvaliteeti, vaid ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni valmistasime ise. Pealegi on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse inimese, kes saab kliendile müügijärgset teenust osutada kogu maailmas. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kõikjal, kus eksisteerib inimene, kus iganes näete Jwell People'i". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et koos ehitada kõrge intelligentne ülemaailmne väljapressimise ökokett!


8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

1. küsimus: mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS