kõik kategooriad

Jwell PVC laeprofiili ekstrusiooniliin

Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:SJZ65/132-YF300/400/600
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus
Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:SJZ65/132-YF300/400/600
Certification:CE, ISO


● Masinat kasutatakse PVC laeprofiilide toote tootmiseks, mida kasutatakse laialdaselt majade ja avalike kaunistuste valdkonnas, millel on poleeritavus, pikk kasutusiga, soojusisolatsioon, tulekindel, lihtne puhastada ja hooldada, hõlpsasti vahetatav ja taaskasutatav. See toode on väga populaarne Lõuna-Aasias, Lähis-Ida riikides ja Põhja-Aafrika riikides, nagu India, Pakistan, Bangladesh, Türgi, Alžeeria ja nii edasi.

Kirjeldus:

PVC 扣板 工艺流程 图

Ekstruuder:

Soovitame klientidel kasutada PVC laeprofiili tootmiseks SJZ65 / 132 ja SJZ55 / 110 või SJZ51 / 105. Enamiku klientide jaoks kasutatakse laeprofiili tootmisel kõrge kaltsiumisisaldusega süsinikdioksiidi. Seetõttu kavandasime spetsiaalselt sellise toote jaoks kruvi ja tünni. Pealegi on vaakumsüsteem tootmise ajal samuti väga oluline. Jwell pakub spetsiaalselt laeprofiili tootmiseks kohandatud ekstruuderit.

ekstruuder

Kalibreerimistabel:

Standardne laeprofiili kalibreerimislaud on 6 meetrit. Kui klient soovib kasutada kiiret tootmisliini, saame kujundada laua pikkusega 8 meetrit või isegi 11.5 meetrit. Niikaua kui laua materjal suudab vett puudutada, kujundame materjali roostevabaks teraseks, et kaitsta masinat roostetamise eest. Operatsioonitabel on Swing-tüüpi, mida on operaatoril masina käsitsemisel palju lihtsam kui traditsioonilisel kujul. Vaakumpumba ja veepumba jaoks kasutame Hiina parimat kaubamärki. Pakume ka impordimarki nagu Sterling Vacuum pump ja GRUNDFOS veepump.

Kalibreerimistabel

Tõsteseade ja lõikur

Viimastel aastatel oleme oma profiilide ekstrusiooniliinide osas palju parandanud. Nagu veoüksus ja lõikur. Disainime integreeritud veoüksuse ja lõikuri. See võib säästa kliendi jaoks ruumi. Pealegi pole vaja ka keskpunkti reguleerida, kui masinad jõuavad kliendi tehasesse. Väljatõmbeseadet juhib sagedusmuundur, mis tagab, et selle kiirus on sünkroniseeritud ekstruuderiga. Kummist padi on ränikummist, mis võib vastu pidada vähemalt 5-6 aastat. Lõikuri jaoks on meil kaks disainilahendust - spetsiaalse tolmu eemaldussüsteemiga saelõikur ja noateras (ilma tolmuta lõikur).

Haagilõikur


Rakendused

LaeprofiilPVC lagi

tehnilised nõuded
Tootmisviis (mm)200300 / 400600
Ekstruuderi tüüpSJZ51 / 105SJZ65 / 132SJZ80 / 156
Mootori võimsus (kw)223755
TÜÜPYF180YF300 / 400YF600
Väljund (kg / h)80-100150-200300-400
Jahutusvesi (m³ / h)678
Kompressori õhk (m³ / min)0.60.60.6


konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:
Jwell on Hiina suurim plastist väljapressimistehnika tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, mis pakub meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, inverter, PLC jne. Me ei taga mitte ainult kvaliteeti, vaid ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni valmistasime ise. Pealegi on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse inimese, kes saab kliendile müügijärgset teenust osutada kogu maailmas. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kõikjal, kus eksisteerib inimene, kus iganes näete Jwell People'i". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et koos ehitada kõrge intelligentne ülemaailmne väljapressimise ökokett!


5
6
7
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
包装 图 4
包装 图 5
集装箱 运输 图片 (4)
KKK

1. küsimus: mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.

KÜSITLUS