kõik kategooriad
  • PVC
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • PVC
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jwelli PVC laeprofiili ekstrusiooniliin

Lähtekoht:Changzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:SJZ65/132-YF300/400/600
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus
Lähtekoht:Changzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:SJZ65/132-YF300/400/600
Certification:CE, ISO


● Masinat kasutatakse PVC laeprofiilide tootmiseks, mida kasutatakse laialdaselt majades ja avalikes sisekujundustes, millel on reostusvaba, pikk kasutusiga, soojusisolatsioon, tulevastane, lihtne puhastada ja hooldada, lihtne vahetada ja taaskasutatav. See toode on väga populaarne Lõuna-Aasias, Lähis-Ida riikides ja Põhja-Aafrika riikides, nagu India, Pakistan, Bangladesh, Türgi, Alžeeria ja nii edasi.

Kirjeldus:

PVC 扣板工艺流程图

Ekstruuder:

Soovitame klientidel kasutada PVC laeprofiili tootmiseks SJZ65/132 ja SJZ55/110 või SJZ51/105. Enamiku klientide jaoks kasutatakse laeprofiili tootmisel suures koguses süsinikkaltsiumi. Seetõttu kavandasime spetsiaalselt sellistele toodetele kruvi ja tünni. Pealegi on tootmisel väga oluline ka vaakumsüsteem. Jwell võib pakkuda spetsiaalselt laeprofiilide tootmiseks kohandatud ekstruuderit.

ekstruuder

Kalibreerimistabel:

Standardne laeprofiili kalibreerimislaud on 6 meetrit. Kui klient soovib kasutada kiiret tootmisliini, saame kujundada laua pikkusega 8 meetrit või isegi 11.5 meetrit. Kuni laua materjal võib vett puudutada, kujundame materjali roostevabast terasest, et kaitsta masinat roostetamise eest. Juhtlaud on Swing-tüüpi, mis on operaatoritel palju lihtsam masinaga töötada kui traditsioonilise disainiga. Vaakumpumba ja veepumba jaoks kasutame Hiina parimat kaubamärki. Pakume ka impordibrändi nagu Sterling vaakumpump ja GRUNDFOS veepump.

Kalibreerimistabel

Väljatõmbeüksus ja lõikur

Viimastel aastatel oleme oma profiilide ekstrusiooniliine palju täiustanud. Nagu väljaveoüksus ja lõikur. Kujundame "integreeritud" väljaveoüksuse ja lõikuri. See võib kliendi jaoks ruumi säästa. Peale selle ei ole vaja keskmist reguleerida, kui masinad kliendi tehasesse jõuavad. Väljatõmbeseadet juhib sagedusmuundur, mis tagab selle kiiruse ekstruuderiga sünkroniseerimise. Kummist padi on silikoonkummist, mis võib kesta vähemalt 5-6 aastat. Lõikuri jaoks on meil kaks konstruktsiooni – saelõikur ja noaga lõikur (tolmuvaba lõikur) spetsiaalse disainiga tolmueemaldussüsteemiga.

Väljaveo lõikur


Rakendused

Lae profiilPVC lagi

tehnilised nõuded
Tootmislaius (mm)200300/400600
Ekstruuderi tüüpSJZ51 / 105SJZ65 / 132SJZ80 / 156
Mootori võimsus (kw)223755
KASUTUSALAYF180YF300 / 400YF600
Väljund (kg / h)80-100150-200300-400
Jahutusvesi (m³/h)678
Kompressori õhk (m³/min)0.60.60.6


konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:
Jwell on Hiina suurim plasti ekstrusioonimasinate tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, kes pakuvad meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, invertor, PLC jne. Me mitte ainult ei garanteeri kvaliteeti, vaid tagame ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni, valmistasime ise. Lisaks on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse isiku, kes saavad pakkuda klientidele müügijärgset teenindust üle kogu maailma. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kus iganes inimene eksisteerib, kus iganes näete Jwelli inimesi". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et luua koos kõrge intelligentne ülemaailmne ekstrusiooni ökokett!


5
6
7
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图3
集装箱运输图片 (1)
包装图4
包装图5
集装箱运输图片 (4)
FAQ

Q1: Mis on teie tootmisvõimsus?
A1: Toodame igal aastal üle 2000 täiustatud ekstrusiooniliini kogu maailmas.

Q2: Aga saatmine?
A2: kiireloomuliste küsimuste korral saame väikesed varuosad saata kiirtranspordiga. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas enda määratud transpordiagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, me toetame oma äripartnereid müügieelse teenindusega. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad üle maailma. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume koolitust, testimist, kasutus- ja hooldusteenust kogu elu jooksul.

Q4: Kas meie äri ja raha on Jwell Machineryga turvalised?
V4: Jah, teie ettevõte on turvaline ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem klienti petnud. JWELLil on klientide kõrge maine ning meie äri ja kliendid kasvavad aasta-aastalt.

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad