kõik kategooriad

Jwelli kolmekihiline PVC tahkete seinatorude koekstrudeerimise tootmisliin

Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:PVC63-1200mm
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus

Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:PVC250-630mm
Certification:CE, ISO

Koekstrudeeritud kolmekihilise PVC toru rakendamiseks kasutage kahte või enamat SJZ-seeria koonilist kahekruvilist ekstruuderit. Toru võileiva kiht on kõrge kaltsiumisisaldusega PVC või PVC vaht tooraine.

苏州 金 纬 2021 版 -32

1. Ekstruuderis kasutatakse super kulumiskindlat sulamist kruvitünni; kaksikruvi toidab ühtlaselt ja pulber ei silla;

苏州 金 纬 2021 版 -35

2. PVC kolmekihilise vormi optimeeritud disain, sisemine voolukanal on kroomitud ja väga poleeritud, kulumis- ja korrosioonikindel; spetsiaalse suurushülsiga on torutoode suure kiirusega ja hea pinnaga;

苏州 金 纬 2021 版 -34

3. Lõikamismasin võtab vastu pöörleva klamberseadme, et kohaneda torude erineva läbimõõduga, välistades seadmete sagedase asendamise probleemid. Uut tüüpi reguleeritava ujuva faasimehhanismiga varustatud faasi suurust saab reguleerida vastavalt toru läbimõõdule ja seina paksusele, lõikamist ja faasimist saab teha ühes etapis. Suletud imemisseade, parem kiibi imemise efekt.

苏州 金 纬 2021 版 -28


Erinevad PVC kaksikruviga ekstruuderi spetsifikatsioonid ja mudelid võivad toota erineva läbimõõduga ja erineva seinapaksusega torusid.

2 三层 共挤
Rakendused

pilt

konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:

Jwell on Hiina suurim plastist väljapressimistehnika tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, mis pakub meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, inverter, PLC jne. Me ei taga mitte ainult kvaliteeti, vaid ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni valmistasime ise. Pealegi on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse inimese, kes saab kliendile müügijärgset teenust osutada kogu maailmas. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kõikjal, kus eksisteerib inimene, kus iganes näete Jwell People'i". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et koos ehitada kõrge intelligentne ülemaailmne väljapressimise ökokett!8
9
10
Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
KKK

Q1: mis on teie tootmisvõimsus
A1: Toodame igal aastal kogu maailmas rohkem kui 2000 täiustatud ekstrusioonliini.

Q2: Aga laevandus?
A2: Kiireloomuliste probleemide korral võime väikseid varuosi lennuki kaudu saata. Ja kogu tootmisliin meritsi, et kulusid kokku hoida. Võite kasutada kas oma määratud laevandusagenti või meie ühistu ekspediitorit. Lähim sadam on Hiina Shanghai, Ningbo sadam, mis on mugav meretranspordiks.

3. küsimus: kas on olemas müügieelne teenus?
A3: Jah, toetame oma äripartnereid müügieelse teenuse abil. Jwellil on üle 300 tehnilise testimise inseneri, kes reisivad kogu maailmas. Kõigile juhtumitele reageeritakse kiirete lahendustega. Pakume elu jooksul koolitust, testimist, käitamist ja hooldusteenust.

4. küsimus: kas Jwell Machineryiga on meie äri ja raha turvaline?
A4: Jah, teie ettevõte on ohutu ja teie raha on ohutu. Kui kontrollite Hiina ettevõtte musta nimekirja, näete, et see ei sisalda meie nime, kuna me pole kunagi varem oma klienti kelminud. JWELLil on klientide kõrge maine ja meie äri kasvab ning kliendid kasvavad aasta-aastalt.


KÜSITLUS