kõik kategooriad

Jwell PVC suure kiirusega aknaprofiili ekstrusiooniliin

Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:SJP75/28;SJP93/28; SJZ65/132
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus
Lähtekoht:ChangZhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:SJP75/28;SJP93/28; SJZ65/132
Certification:CE, ISO

Üldkirjeldus:

Jwelli aknaprofiili ekstrusiooniliin on üks Jwelli küpsetest toodetest. Alustame 2000. aastal oma Hiina kliendile, nagu Liaoning ZhongWang Group, Wuhu Hailuo Group, Tianjin Jinpeng Group, PVC aknaprofiili ekstrusiooniliini valmistamist. Nad on ka väga suured aknaprofiilide tootjad Hiinas, kus on meie ettevõttelt üle 100 komplekti masinaid. Praegu on PVC aknaprofiilid väga populaarsed kogu maailmas. Meie aknaprofiili masinat on müüdud ka sellistesse riikidesse nagu Türgi, India, Alžeeria, Vietnam jne.

Akna profiil2

Akna profiil

Ekstrusiooniliini kirjeldus:

Ekstruuder:

Praegu on PVC aknaprofiili valmistamiseks peamiselt kahte tüüpi ekstruudereid. Kooniline kahe kruviga ekstruuder ja paralleelne kahe kruviga ekstruuder. Paralleelse kahe kruviga ekstruuderil on suurem võimsus. Ekstruuderid on nagu SJP75/28, SJP 93/30, SJP 110/28. Vastavalt meie ettevõtte kogemustele soovitame oma kliendil kasutada koonilist kahe kruviga ekstruuderit. See võib säästa mitte ainult masina kulusid, vaid ka valemikulusid. Soovitame klientidel kasutada aknaprofiili tootmiseks SJZ65/132 ja SJZ55/110 või SJZ51/105. Kuid akna tihendi valmistamiseks soovitame kliendil kasutada JWS45/28, JWS65/28 ja JWS 90/28 ekstruuderit vastavalt erinevatele võimsusnõuetele.

Akna profiil3

 

Kalibreerimistabel:

Tavaline aknaprofiili kalibreerimislaud on 6 meetrit. Kui klient soovib kasutada kiiret tootmisliini, saame laua kujundada 8 meetri või isegi 11.5 meetri pikkuseks. Niikaua kui lauamaterjal võib veega kokku puutuda, kujundame materjali roostevabast terasest, et kaitsta masinat rooste eest. Operatsioonilaud on Swing tüüpi, mis on operaatoritel masinat palju lihtsam juhtida kui traditsiooniline disain. Vaakumpumba ja veepumba jaoks kasutame Hiina parimat kaubamärki. Pakume ka impordibrändi nagu Sterling vaakumpump ja GRUNDFOS veepump.

Akna profiil 4

 

Tõsteseade ja lõikur

Viimastel aastatel oleme oma profiilide ekstrusiooniliinide osas palju parandanud. Nagu veoüksus ja lõikur. Disainime integreeritud veoüksuse ja lõikuri. See võib säästa kliendi jaoks ruumi. Pealegi pole vaja ka keskpunkti reguleerida, kui masinad jõuavad kliendi tehasesse. Väljatõmbeseadet juhib sagedusmuundur, mis tagab, et selle kiirus on sünkroniseeritud ekstruuderiga. Kummist padi on ränikummist, mis võib vastu pidada vähemalt 5-6 aastat. Lõikuri jaoks on meil kaks disainilahendust - spetsiaalse tolmu eemaldussüsteemiga saelõikur ja noateras (ilma tolmuta lõikur).

Haagilõikur

Akna profiil 5


 

Rakendused

U PVC aknast on saanud populaarne akende ja uste materjal, kuna see ei mädane, ei helvesta, ei koori, ei roosteta ega lagune ning on ilmastikukindel. See on ka löögikindel, mis suurendab selle turvalisust ja võimaldab säilitada oma kuju normaalsetes kliimatingimustes. See on ka keskkonnasõbralik ning seda saab ümber kujundada väga kõrgel temperatuuril-see võimaldab seda ringlusse võtta. Akende vahetamine võib anda teie kodule vajaliku värske hingamise ja luua kodu, kus tunnete end taas õnnelikuna ja mugavalt. Kõigi PVC-U pakutavate omaduste juures pole ime, et sellest on saanud koduomanike jaoks nii populaarne valik, kui PVC-U kasutavate uute ja asendatavate akende projektide hulgas on rohkem kui 85%.


Akna profiil 5

6

型材 制品 3

tehnilised nõuded
MUDELYF240YF240YF240YF240A
Tootmise laius (mm)240240240150 * 2
Ekstruuderi tüüpSJZ65 / 132SJP75 / 28SJP93 / 28/31SJZ110 / 28
Max väljatõmbevõime (kg / h)180-200150-250250-400400-500
Mootori võimsus (kw)37375575
Jahutusvesi (m³ / h)77810
Kompressori õhk (m³ / min)0.60.60.60.8


konkurentsieelise

Toimivus ja eelis:

Jwell on Hiina suurim plastist väljapressimistehnika tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, mis pakub meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, inverter, PLC jne. Me ei taga mitte ainult kvaliteeti, vaid ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni valmistasime ise. Pealegi on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse inimese, kes saab kliendile müügijärgset teenust osutada kogu maailmas. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kõikjal, kus eksisteerib inimene, kus iganes näete Jwell People'i". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et koos ehitada kõrge intelligentne ülemaailmne väljapressimise ökokett!

JWELL MASINAD (CHANGZHOU), LTD. on Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd. järjekordne arengustrateegia keskus, mis asub Jiangsu zhongguancuni kõrgtehnoloogia tööstuspargis, Liyangi linnas, Jiangsu provintsis, kõrgtehnoloogia tootja, mis on spetsialiseerunud plastist väljapressimisseadmete uurimisele ja arendamisele. Tehase pindala on 400 aakrit; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskond, samuti arenenud töötlemisfond ja normatiivne monteerimistsehh. Meie ettevõtlikkus on "Tähelepanelik, töö ajal, kiire ja korralik", jätkates uue väljapressimisvälja uurimist. Tere tulemast uute ja vanade klientide juurde, kes külastavad meid uurimiseks, juhendamiseks ja koostööks. Meil on hea meel pakkuda võimsat tuge

1

Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaaluste kaupa. Mõne olulise varuosa jaoks pakendame koos puidust kastiga. Nii et masinad ja varuosad saaksid Hiina kliendi juurde ohutult kohale jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
集装箱 运输 图片 (4)
包装 图 6
KKK

1. küsimus: kuidas saab tellida ja makseid teha?
A1: Kui olete oma nõuded selgeks teinud ja määratud ekstrusiooniliin sobib teile ideaalselt. Saadame teile tehnilised lahendused ja Proforma arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-post on varasemast erinev, siis kuidas peaksime reageerima?
A2: palun ärge saatke makse ja kontrollige meiega enne makse korraldamist (pangaandmed on loetletud igas proforma arves.) 

3. küsimus: kui pikk on tarneaeg?
A3: tavaliselt kulub umbes 1 - 4 kuud tellimuse ettemakse laekumisel erinevatest masinatest.

4. küsimus: mis on teie minimaalne tellimiskogus?
A4: üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooni liine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast meie tulevase ostuplaani tehniliste uuenduste või täiustuste saamiseks.   

KÜSITLUS