kõik kategooriad
  • jwell
  • IMG_0003
  • Aken
  • Aken
  • 型材制品2
  • jwell
  • IMG_0003
  • Aken
  • Aken
  • 型材制品2

Jwell PVC kiire aknaprofiili ekstrusiooniliin

Lähtekoht:Changzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:SJP75/28;SJP93/28; SJZ65/132
Certification:CE, ISO
Miinimum Kogus:1 komplekt
Pakend andmed:Kaubaaluste pakkimine
Tarneaeg:60 päeva
Maksetingimused:TT,LC


Kontakt
Toote töövideo

Kirjeldus
Lähtekoht:Changzhou Hiina
Tootja nimi:JWELL
Mudel:SJP75/28;SJP93/28; SJZ65/132
Certification:CE, ISO

Üldkirjeldus:

Jwelli aknaprofiilide ekstrusiooniliin on üks Jwelli küpsetest toodetest. Hakkame 2000. aastal valmistama PVC aknaprofiilide ekstrusiooniliini meie Hiina klientidele, nagu Liaoning ZhongWang Group, Wuhu Hailuo Group, Tianjin Jinpeng Group. Samuti on nad Hiinas väga suured aknaprofiilide tootjad, kellel on meie ettevõttelt üle 100 komplekti masinaid. Praegu on PVC-aknaprofiilid väga populaarsed kogu maailmas. Meie aknaprofiilimasinat on müüdud ka sellistesse riikidesse nagu Türgi, India, Alžeeria, Vietnam jne.

Akna profiil 2

Akna profiil

Ekstrusiooniliini kirjeldus:

Ekstruuder:

Praegu on PVC-aknaprofiili valmistamiseks peamiselt kahte tüüpi ekstruudereid. Kooniline kahe kruviga ekstruuder ja paralleelne kahe kruviga ekstruuder. Paralleelsel kahe kruviga ekstruuderil on suurem võimsus. Ekstruuderid on nagu SJP75/28, SJP 93/30, SJP 110/28. Vastavalt meie ettevõtte kogemustele soovitame oma klientidel kasutada koonusekujulist kaksikruviga ekstruuderit. See ei saa mitte ainult säästa masina kulusid, vaid ka säästa valemi kulusid. Soovitame klientidel kasutada aknaprofiilide valmistamiseks SJZ65/132 ja SJZ55/110 või SJZ51/105. Kuid aknatihendi valmistamiseks soovitame kliendil kasutada JWS45/28, JWS65/28 ja JWS 90/28 ekstruuderit vastavalt erinevatele võimsusnõuetele.

Akna profiil3

 

Kalibreerimistabel:

Standardne aknaprofiili kalibreerimislaud on 6 meetrit. Kui klient soovib kasutada kiiret tootmisliini, saame kujundada laua pikkusega 8 meetrit või isegi 11.5 meetrit. Kuni laua materjal võib vett puudutada, kujundame materjali roostevabast terasest, et kaitsta masinat roostetamise eest. Juhtlaud on Swing-tüüpi, mis on operaatoritel palju lihtsam masinaga töötada kui traditsioonilise disainiga. Vaakumpumba ja veepumba jaoks kasutame Hiina parimat kaubamärki. Pakume ka impordibrändi nagu Sterling vaakumpump ja GRUNDFOS veepump.

Akna profiil 4

 

Väljatõmbeüksus ja lõikur

Viimastel aastatel oleme oma profiilide ekstrusiooniliine palju täiustanud. Nagu väljaveoüksus ja lõikur. Kujundame "integreeritud" väljaveoüksuse ja lõikuri. See võib kliendi jaoks ruumi säästa. Peale selle ei ole vaja keskmist reguleerida, kui masinad kliendi tehasesse jõuavad. Väljatõmbeseadet juhib sagedusmuundur, mis tagab selle kiiruse ekstruuderiga sünkroniseerimise. Kummist padi on silikoonkummist, mis võib kesta vähemalt 5-6 aastat. Lõikuri jaoks on meil kaks konstruktsiooni – saelõikur ja noaga lõikur (tolmuvaba lõikur) spetsiaalse disainiga tolmueemaldussüsteemiga.

Väljaveo lõikur

Akna profiil 5


 

Rakendused

U PVC-aken on muutunud populaarseks akende ja uste materjaliks, kuna see ei mädane, ei ketenda, ei kooru, roosteta ega lagune ning on ilmastikukindel. See on ka vastupidav löögile, mis suurendab selle turvalisust ja suudab säilitada oma kuju normaalsete kliimatemperatuuride korral. See on ka keskkonnasõbralik ja seda saab väga kõrgel temperatuuril ümber kujundada, võimaldades seda taaskasutada. Akende vahetamine võib anda teie kodule vajaliku värske hingamise ja luua kodu, kus tunnete end taas õnnelikuna ja mugavalt. Kõigi PVC-U pakutavate omadustega pole ime, et sellest on saanud nii populaarne valik majaomanike jaoks, kellel on enam kui 85% uutest ja asendusaknaprojektidest PVC-U-d kasutades.


Akna profiil 5

6

型材制品3

tehnilised nõuded
MUDELYF240YF240YF240YF240A
Tootmislaius (mm)240240240150*2
Ekstruuderi tüüpSJZ65 / 132SJP75 / 28SJP93 / 28/31SJZ110 / 28
Maksimaalne väljapressimisvõimsus (kg/h)180-200150-250250-400400-500
Mootori võimsus (kw)37375575
Jahutusvesi (m³/h)77810
Kompressori õhk (m³/min)0.60.60.60.8


konkurentsieelise

Toimivus ja eelised:

Jwell on Hiina suurim plasti ekstrusioonimasinate tootja. Meil on stabiilne tarnija ja tipptasemel tarnija, kes pakuvad meile parima kvaliteediga tooteid, nagu mootor, käigukast, invertor, PLC jne. Me mitte ainult ei garanteeri kvaliteeti, vaid tagame ka selle 100% reaalne. Kõige olulisema osa, kruvi ja tünni, valmistasime ise. Lisaks on meil parim müügijärgne teenindus. Meil on üle 300 müügijärgse teeninduse isiku, kes saavad pakkuda klientidele müügijärgset teenindust üle kogu maailma. Nagu ütles üks meie Jaapani klient: "Kus iganes inimene eksisteerib, kus iganes näete Jwelli inimesi". Jwelli valimine, edu valimine. Ootame teiega koostööd, et luua koos kõrge intelligentne ülemaailmne ekstrusiooni ökokett!

JWELL MACHINERY (CHANGZHOU) CO., LTD. on veel üks Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd. arendusstrateegia keskus, mis asub Jiangsu zhongguancuni kõrgtehnoloogilises tööstuspargis, Liyangi linnas, Jiangsu provintsis. Kõrgtehnoloogiline tootja on spetsialiseerunud plasti ekstrusiooniseadmete uurimisele ja arendamisele. Tehase pindala on 400 aakrit; Meil on kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevus ning kogenud mehaanika- ja elektriinseneride meeskond, samuti täiustatud töötlemise sihtasutus ja normatiivne montaažitöökoda. Meie ettevõtlikkus on "tähelepanelik, kiire, kiire ja korrapärane", jätkates uute ekstrusiooniväljade uurimist. Enamasti on teretulnud uued ja vanad kliendid, kes külastavad meid uurimise, juhendamise ja koostöö saamiseks. Meil on hea meel pakkuda võimsat tuge

1

Pakkimine ja saatmine

Kõik Jwelli masinad pakitakse puidust kaubaalustele. Mõnede oluliste varuosade jaoks pakendame puidust kastiga. Et masinad ja varuosad saaksid ohutult Hiina kliendini jõuda. Palume oma kliendil enne konteinerite saatmist kindlustus osta.

包装图1
包装图2
包装图3
集装箱运输图片 (1)
集装箱运输图片 (4)
包装图6
FAQ

K1. Kuidas saan tellida ja makseid teha?
A1: kui teie nõuded on selged ja kindlaksmääratud ekstrusiooniliin on teie jaoks ideaalne. Saadame Teile tehnilised lahendused ja Proforma Arve. Saate maksta TT pangaülekandega, LC, nagu soovite.

2. küsimus: kui leiame, et teie pangakonto või e-posti aadress on varasemast erinev, kuidas peaksime reageerima?
V2: Ära saatke makset ja kontrollige enne makse korraldamist meiega uuesti (pangaandmed on loetletud igal eelarve arvel.) 

Q3: Kui pikk on tarnekuupäev?
A3: Tavaliselt kulub tellimuse ettemaksu laekumisel sõltuvalt erinevatest masinatest umbes 1–4 kuud.

Q4: Mis on teie minimaalne tellimuse kogus?
A4:  Üks. Pakume nii kohandatud ekstrusiooniliine kui ka tehnilisi lahendusi. Tere tulemast võtke meiega ühendust tehniliste uuenduste või tulevase ostuplaani täiustamiseks.   

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad